Przez to co mu zrobił, zapadł w śpiączkę. Wszystko się nagrało

Przez to co mu zrobił, zapadł w śpiączkę. Wszystko się nagrało Źródło: Public Domain Pictures - @George Hodan

Nagranie przedstawiło przerażające zachowanie jednego z mężczyzn, które poskutkowało zapadnięciem w śpiączkę. Sprawca nie miał pojęcia, że jego czyn został zarejestrowany i już w najbliższej przyszłości najprawdopodobniej będzie miał problemy z prawem.

Nagranie może być najważniejszym dowodem w sprawie. Zazwyczaj to właśnie ono dokładnie przedstawia najstraszniejsze czyny i jest w stanie dokładnie przedstawić wszelkie okoliczności, w jakich doszło do zbrodni. Tak stało się zresztą i w tym wypadku, gdy pewien mężczyzna został zarejestrowany w trakcie dokonywania strasznego przestępstwa.

Nikt nie spodziewał się, że do czegoś takiego może dojść na ulicy, jednak nagranie potwierdza wszystkie domysły policji. Okazuje się, że w związku z potwierdzeniem przypuszczeń już wkrótce sprawcę może czekać bardzo poważna kara, z pewnością również w postaci pozbawienia wolności. Trudno uwierzyć, że można popisać się aż tak nieodpowiedzialnym zachowaniem, jednak powstał dowód, który rozwiał wszelkie wątpliwości.

Nagranie przedstawiło okropne przestępstwo

23-letni student z Hiszpanii przebywał w Londynie, gdzie uczęszczał na uczelnię. Gdy wracał z jednego z nocnych wyjść mógł przewidywać, że może spotkać się z różnymi niebezpieczeństwami, jednak na pewno nie mógł spodziewać się, że dojdzie do tego w miejscu monitorowanym. 

Złodziej pchnął swoją ofiarę od tyłu, w związku z czym student upadł, doznał poważnych obrażeń i stracił przytomność. Wówczas 23-latek został okradziony ze wszystkich pieniędzy. Sprawca napadu uciekł z miejsca zdarzenia, co widać na nagraniu. Da się również zauważyć, że mężczyzna nie zdawał sobie sprawy, że każdy jego ruch jest rejestrowany.

Konsekwencje napaści są przerażające. 23-latek przez kilka tygodni pozostawał w śpiączce, a lekarze szybko zauważyli u niego złamanie czaszki. Straszne było jednak także to, że w płucach poszkodowanego znaleziono zęby, które stracił w trakcie starcia z przestępcą. 

Nagranie nie pozostawiło wątpliwości

Ofiara ataku pamiętnej nocy świętowała udane zakończenie nauki w Anglii, w związku z czym krótko po wybudzeniu się ze śpiączki i dojściu do pełni zdrowia mężczyźnie udało się wrócić do Hiszpanii. Póki co pozostaje w domu, choć już niebawem najprawdopodobniej będzie musiał wrócić do Wielkiej Brytanii, by uczestniczyć w procesie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawca napadu nie został jeszcze złapany przez policję, choć poszukiwania wciąż trwają. Wszyscy liczą, że ostatecznie uda się zatrzymać sprawcę, który został zarejestrowany na nagraniu. Policji nie udało się zidentyfikować go, co stanowi ogromne utrudnienie przy próbach aresztowania. Póki co służby pozostają więc bezradne.

Skutki zajścia były przerażające, jednak największe zagrożenie stanowi fakt, że przestępca dalej pozostaje na wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News