Nagranie z bójki
Facebook.com Marcin Połoniewicz
Monika Majko - 30 Października 2020

Mężczyzna z całej siły kopie kobietę w brzuch. Wstrząsające nagranie, policja szuka sprawcy

Nagranie błyskawicznie obiegło media społecznościowe, a internauci są wstrząśnięci tym, co uchwyciła kamera. Mężczyzna z całej siły kopie w brzuch kobietę, policja poszukuje napastnika, wyznaczono nagrodę.

Nagranie z wrocławskiego strajku kobiet wstrząsnęło internetem, kamera uchwyciła moment, w którym jeden z agresywnych mężczyzn z całych sił kopie w brzuch kobietę. Policja od razu rozpoczęła poszukiwania sprawcy, za wskazanie tożsamości napastnika wyznaczono nagrodę.

Nagranie z Wrocławia wstrząsnęło internautami

Od czwartku w całej Polsce trwa strajk kobiet i choć demonstracje mają charakter pokojowy, coraz częściej dochodzi do ataków na protestujących przez środowiska niezgadzające się z ich postulatami. W środę podczas protestu we Wrocławiu, doszło do bójek manifestantów z grupą agresywnych, zamaskowanych mężczyzn. Na policję wpłynęły zgłoszenia o pobiciach w różnych częściach miasta.

Z relacji przekazywanych za pomocą mediów społecznościowych wynika, że protestujący zostali zaatakowani w kilku miejscach przez zamaskowanych mężczyzn. Do napadów miało dojść m.in. w okolicach placu Społecznego i skrzyżowania ulic Krupniczej i Kazimierza Wielkiego. Niejednokrotnie te ataki agresji były filmowane i udostępniane w sieci. Jedno z takich nagrań zyskało wyjątkowy rozgłos.

Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówKrzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówCzytaj dalej

Podczas jednej z bójek doszło do przerażającej sytuacji, którą uchwycił za pomocą telefonu komórkowego jeden z protestujących. Agresywna grupa mężczyzn zaatakowała manifestantów i w trakcie szarpaniny, jeden z napastników kopnął w brzuch z całej siły kobietę, znajdującą się obok atakowanego demonstranta, która próbowała rozdzielić szarpiące się strony.

- Podczas wczorajszego Strajku Kobiet, we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego incydentu z udziałem 40 osobowej grupy mężczyzn "Polaków". Specjalnie nie wskazuje tu na nikogo palcem, bo eskalacji przemocy i agresji nie jest niczym dobrym. Zachowanie takie jest karygodne i godne potępienia [...] z tego co słyszałem jesteście ludźmi honoru, szanuje to, ale żeby kobietę z buta kopać w brzuch!!! Zostawię to bez komentarza - napisał w czwartek wieczorem Marcin Połoniewicz, który udostępnił nagranie ataku na swoim Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Nagranie szybko obiegło media społecznościowe

Wstrząsające nagranie szybko obiegło sieć. Policja już rozpoczęła poszukiwanie sprawcy, który zaatakował kobietę. Za wskazanie sprawcy wyznaczono również nagrodę. Wroclawdlademokracji.pl przeznaczył na ten cel 2,5 tys. zł.

- Mam nadzieje, że to był incydent taki incydent i już się nie powtórzy podczas protestów. Chłopaki, to nie my jesteśmy waszym wrogiem, on szczuje nas na siebie, zacierając swoje niezgrabne dłonie. Nie pozwólmy mu na to, bądźmy w tych dniach ponad podziałami - dodał Marcin Połoniewicz.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla wielu Polaków. Mamy potwierdzenie, właśnie wprowadzono ogromne ograniczenia

2. Stanie się już w poniedziałek, właśnie zapowiedziano. Dotyczy całej Polski

3. Wszystko zacznie się już dzisiaj o 17. Ogromne utrudnienia, cała Polska wstrzymuje oddech

Media obiegły doniesienia, że za atakami na protestujących stoją środowiska kibicowskie. Od sprawy stanowczo odciął się klub piłkarski Śląsk Wrocław oraz stowarzyszenie kibiców "Wielki Śląsk". W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie.

- Żaden prawdziwy kibic Śląska Wrocław nie jest damskim bokserem i nie bije bez powodu osób w pokojowy sposób manifestujących swoje opinie. Mamy własne i nienarzucone przez jakiekolwiek partie polityczne zdanie na temat obecnych protestów - stoimy po stronie kobiet i ich prawa do decydowania o sobie, ale stanowczo sprzeciwiamy się niszczeniu obiektów kultu religijnego i pomników upamiętniających historię Polski, stąd nasza pokojowa obecność wczorajszego wieczora pod wrocławską katedrą. [...] Stanowczo odcinamy się od działań przeciwko kobietom i oczekujemy, że osoby, które dopuszczają się takich rzeczy, nie będą wiązani przez nikogo ze środowiskiem kibicowskim i klubem - napisali kibice, którzy przed demonstracją umawiali się na obronę kościołów.

nagranie

Facebook.com Marcin Połoniewicz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowała
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Kochały go tysiące Polaków, był idolem dla wielu osób
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Demon's Souls na nowym zwiastunie. Wielki powrót legendarnego soulslike'a tuż-tuż
  7. Gessler zdradziła największe tajemnice dot. idealnego ciasta i farszu na pierogi. Przepis zachwyca każdego

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News