Nagrał moment, w którym piorun uderza w dom sąsiada. Wideo zwala z nóg

Nagrał moment, w którym piorun uderza w dom sąsiada. Wideo zwala z nóg Źródło: YouTube/Warner Bros

To nagranie podbiło Internet w ciągu jednej krótkiej chwili. Mężczyźnie udało się złapać moment, w którym piorun uderzył w dom sąsiada mieszkającego naprzeciwko. Sam autor filmu był w szoku, gdy zrozumiał, że udało mu się sfilmować z tak bliskiej odległości niebezpieczne wyładowanie atmosferyczne.

W Internecie pojawiło się nagranie, które z prędkością światła stało się popularne w całym kraju. Pewien mężczyzna przypadkowo nagrał moment, gdy w dom jego sąsiada uderzył piorun. Uchwycenie takiego zjawiska atmosferycznego to nie lada wyzwanie. Nic dziwnego, że filmik stał się tak popularny w sieci.

Mężczyzna przypadkowo nagrał moment, w którym w dom jego sąsiada uderzył piorun

Do niebywałej sceny doszło w miejscowości Wyręby na Podkarpaciu. Rejon ten w ostatnim czasie jest wyjątkowo poszkodowany przez warunki atmosferyczne. Od 22 czerwca regularnie pojawiają się burze, które powodują powodzie, w dodatku, jak widać na nagraniu, pojawiają się niebezpieczne wyładowania atmosferyczne. Autor nagrania był w ogromnym szoku, że udało mu się uchwycić takie zjawisko.

Dotychczasowe ulewy i powodzie sieją ogromne spustoszenie na Podkarpaciu. Gwałtowne burze są bardzo niebezpieczne, nikt na szczęście nie ucierpiał, jednak straty materialne są ogromne. Woda zalewa domy oraz szkoły, mosty są podmyte, a drogi uszkodzone. Nawałnice spowodowały nawet ewakuację kilku rodzin, usuwanie skutków powodzi i ulew będzie długotrwałym oraz kosztownym procesem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Oprócz ulew bardzo dużym niebezpieczeństwem są nieprzewidywalne wyładowania atmosferyczne. Jeden z mieszkańców miejscowości Wyręby zdołał uchwycić przez okno jeden z takich przerażających momentów. Autor filmu nie zamierzał prawdopodobnie "polować" na pioruny, filmował jedynie okropną ulewę, która miała miejsce tuż za jego oknem.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób

2. Objawy obecności pasożytów w przewodzie pokarmowym. Warto je znać

Jak doskonale słychać na nagraniu, sam autor filmu był w ogromnym szoku, gdy zobaczył, co się dzieje. Niespodziewanie niebo rozjaśniło się, a w dom sąsiada uderzył piorun. Mężczyzna bardzo się przejął, wyrzucając jednocześnie ze swoich ust niecenzuralne słowo. Podobnie jego towarzyszka, która poprosiła go o wyłączenie i odłożenie telefonu. Przerażona kobieta zapewne obawiała się, że i oni mogą zostać poszkodowani przez nieprzewidywalny żywioł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  2. Anna Lewandowska przekazała wspaniałą wiadomość. Żona "Lewego" nie posiada się z radości (FOTO)
  3. Poważne ostrzeżenie jednego z banków w Polsce. Klienci mogą stracić wszystkie oszczędności
  4. Żałoba w Watykanie, nie żyje G. Ratzinger. Ujawniono jego ostatnie chwile, zachowanie braci porusza do łez
  5. W latach 90. miało je każde dziecko. Dzisiaj są warte nawet kilkaset tysięcy złotych
  6. Wielka radość w życiu Agaty Dudy. Polskę właśnie obiegła radosna nowina z życia pierwszej damy

Źródło: Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News