Nagranie mieszańca Podkarpacia przyprawia o ciarki. Dantejskie sceny i chaos, rozszalała pogoda dała się we znaki

Nagranie mieszańca Podkarpacia przyprawia o ciarki. Dantejskie sceny i chaos, rozszalała pogoda dała się we znaki Źródło: facebook.com Obserwator Burz - Podkarpacie

Nagranie z Podkarpacia przyprawia o gęsią skórkę. Mieszkańcy przeżywają tam prawdziwy koszmar i niestety, zapowiedzi synoptyków nie dają im zbyt dużych nadziei na poprawę tragicznej sytuacji.

Nagranie jednego z mieszkańców województwa podkarpackiego odbiera mowę. Choć weekend wydawał się słoneczny, w wielu miejscach naszego kraju wciąż widoczne są skutki ostatnich anomalii pogodowych. Sytuacja jest dramatyczna. Lokalna społeczność nie radzi sobie ze zniszczeniami, które będą tylko się pogłębiać, jeżeli nie nadejdzie choć kilka pogodnych dni. 

Porażające nagranie z Podkarpacia. Dantejskie sceny i chaos 

Choć ostatnich kilka dni wydawało się iście letnich, wielu mieszkańców wciąż smaga się ze skutkami burz, ulewnych deszczy i porywistych wiatrów, co towarzyszyło nam przez ponad tydzień. Niestety, kilka miast zostało doszczętnie zalanych, co z kolei jest wynikiem nadmiaru wody w rzekach czy innych zbiornikach. Jednym z miejsc, w którym pogodowe anomalie najbardziej dały się we znaki, jest województwo podkarpackie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na facebookowym profilu Obserwator Burz - Podkarpacie od kilku dni zamieszczane są zdjęcia i filmy zalanych doszczętnie ulic, pływających przedmiotów czy zniszczonych domów. Widok jest dramatyczny. Co gorsza, pojawiające się wciąż deszcze nie tylko utrudniają wypompowanie wody, ale przede wszystkim sprawiają, że stale jej przybywa.

Obrazy z Trzcinicy koło Jasła przyprawiają o gęsią skórkę. Mieszkańcy są zdruzgotani rzeczywistością, z jaką przyszło im się zmierzyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważna zmiana w Biedronkach od 1 lipca. Klientów od środy czeka duża niespodzianka

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

- Trzcinica koło Jasła. Sytuacja na południu województwa jest po prostu dramatyczna. Suma opadów na obszarze powiatu jasielskiego oraz krośnieńskiego przekracza już 131 mm. Wszyscy, którzy mogą pomóc kierują się do Jasła oraz Krosna - czytamy pod opublikowanym postem użytkownika Obserwator Burz - Podkarpacie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Wyceniono majątek Lewandowskich. Kosmiczna kwota przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę
  5. Oburzające i bulwersujące, co ludzie mówią Annie Dymnej na ulicy. Powód nie mieści się w głowie
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Facebook

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News