Zabrakło mu papieru toaletowego, a był na kwarantannie. Przyjaciel pomógł mu w niebywały sposób, nagranie stało się hitem

Zabrakło mu papieru toaletowego, a był na kwarantannie. Przyjaciel pomógł mu w niebywały sposób, nagranie stało się hitem Źródło: Twitter @chanian

Nagranie zamieszczone na Twitterze przez jednego z internautów, który objęty jest kwarantanną domową, podbija internet. Zabawne wideo pokazuje, jak ważne w tych trudnych czasach jest posiadanie znajomych.

Nagranie potwierdza popularną tezę, że jeśli coś jest głupie, ale działa, to znaczy, że nie jest głupie. Pewien mężczyzna nie mógł opuścić swojego domu, ani z nikim się kontaktować, na szczęście jego przyjaciel ruszył na ratunek.

Nagranie uwiecznia jak przybywa jego pomoc

Nagranie z miejsca stało się hitem sieci. Nic jednak w tym dziwnego, gdyż geniusz obu panów zasługuje na uznanie. Ian Chan na codzień mieszka w San Franciso i to właśnie tam przebywa na domowej kwarantannie. Normalnie korzystałby z czasu spędzonego w domowym zaciszu, jednak okazało się, że pojawił się pewien problem, całkiem spory. Mężczyźnie skończył się papier toaletowy. W standardowych warunkach odbyłby krótki spacer do sklepu w celu uzupełnienia zapasów, jednak w czasach epidemii wirusa nie jest to już proste, jak było jeszcze miesiąc temu. Okazało się, że może jednak liczyć na swojego przyjaciela, który zdecydował się w bezpieczny sposób o niego zadbać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Technologia w służbie człowiekowi

Ian planował zrobić także zakupy przez internet, jednak nawet zapasy Amazona się skończyły i nie mógł złożyć zamówienia. Mężczyzna zatem nie miał najbardziej pozytywnych widoków na najbliższą przyszłość. I chociaż w wielu apokaliptycznych filmach, to właśnie roboty mają doprowadzić nas do zagłady, a motyw ich buntu i przejmowania władzy nad człowiekiem jest bardzo popularny to tym razem technologia została wykorzystana by pomóc człowiekowi w potrzebie. Przyjaciel postanowił przesłać Ianowi papier toaletowy przy pomocy drona. Trzeba przyznać, że to genialny pomysł na bezdotykową dostawę towaru.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka tysięcy emerytów dostanie dodatkowe pieniądze. Nieoczekiwany efekt

2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

Sytuacja kryzysowa została pokonana

Nagranie idealnie obrazuje, jak genialni potrafią być ludzie. Ian na codzień jest inżynierem, więc podporządkowywanie sobie technologii jest jego chlebem codziennym. Świat potrzebuje więcej przyjaźni takich jak tych dwóch, młodych mężczyzn. Dostawa papieru toaletowego kumplowi przy użyciu drona to niezbyt dowód, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Nagranie jak robot podlatuje do balkonu mężczyzny z przyczepioną rolką papieru, a później spokojnie wraca do właściciela to potwierdzenie niezwykłości naszych czasów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Marcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznie
  3. Rewelacyjnie proste i szybkie ciasto bez pieczenia. Nawet dziecko poradziłoby sobie z tym przepisem
  4. Biedronka wprowadza do oferty żele antybakteryjne. Cena zaskoczy każdego, ale jest jeden warunek
  5. Żywioł uderzy z całą mocą, żółte alerty dla kilku województw. Nadchodzi niż Mareike, będzie niebezpiecznie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Ruin my week

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News