Nagranie z ukrytej kamery
YouTube Caters Clips
Irmina Jach - 27 Września 2020

Nagranie z ukrytej kamery ujawniło, co tata robi w pokoju 4-letniej córki. Gdy mama zobaczyła, zaniemówiła

Nagranie z ukrytej kamery ujawniło, co robi tata, kiedy przebywa samotnie w pokoju czteroletniej córki. Mężczyzna, nieświadomy tego, że jest nagrywany, dopuścił się porażających czynów. Mama, która przeglądała taśmy z monitoringu, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Niewiarygodne, co zrobił jej mąż.

Nagranie ujawniło, co ojciec robił w pokoju czteroletniej córki. Kamery pokazały, co zrobił nieświadomy niczego mężczyzna. Internauci, którzy widzą nagranie z sypialni dziewczynki, nie mogą uwierzyć w tę sytuację. Stało się coś bardzo nieoczekiwanego. Trudno uwierzyć własnym oczom.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Nagranie ujawniło, co ojciec robił w pokoju czteroletniej córki

Natalie i Bryan Williams wspólnie wychowują czteroletnią córkę. Małżonkowie starają się spędzać z jedynaczką jak najwięcej czasu. Ich rodzinną tradycją od narodzin dziecka było wspólne, wieczorne czytanie książeczki z bajkami. Każdego dnia dziewczynka jest usypiana na zmianę przez mamę i tatę, tak, żeby każde z nich mogło nacieszyć się tymi pięknymi chwilami. To właśnie podczas jednej z takich nocy doszło do niespotykanego wcześniej zdarzenia, które na kamerze oglądała mama.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Pewnej nocy jej mąż, Brayan, czytał córce przed snem, a ona spokojnie leżała w łóżku. Wspólne chwile taty i dziewczynki przebiegały w uroczej atmosferze. W końcu mężczyzna przestał czytać dziewczynce, a w pokoju nastała cisza. Zaniepokojona kobieta spojrzała na kamerę i natychmiast zalała się łzami. Okazało się, że tata, leżąc w łóżku ze swoją córką, nie mógł się z niego po cichu wydostać. Dziewczynka leżała w taki sposób, że opuszczenie łóżka bez budzenia jej było prawie niemożliwe.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Mężczyzna, nie chcąc wyrwać dziecka ze snu, zaczął wyczołgiwać się z łóżka, wykonując przy tym przezabawne figury gimnastyczne. Natalie, patrząc na jego wysiłki, popłakała się ze śmiechu. Kobieta postanowiła udostępnić nagranie w mediach społecznościowych, co spotkało się z dużym entuzjazmem ze strony internautów. W komentarzach pojawia się wiele pozytywnych odpowiedzi, które podkreślają, jak doceniają starania Brayana, by nie obudzić dziecka. Uroczy widok, prawda?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: TOK FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News