Na ciele babci pojawiły się siniaki. Gdy rodzina obejrzała nagranie z ukrytej w domu kamery, natychmiast zadzwonili na policję

Na ciele babci pojawiły się siniaki. Gdy rodzina obejrzała nagranie z ukrytej w domu kamery, natychmiast zadzwonili na policję Źródło: CrimeStopHouston YouTube.com

Nagranie z ukrytej kamery jest wyjątkowo oburzające. Trudno zrozumieć, dlaczego ktokolwiek miałby się tak zachowywać. Powodem instalacji urządzenia było zaobserwowanie na ciele 94-letniej seniorki niepokojących zmian. Nagle na jej ciele zaczęły pojawiać się siniaki. Mało kto mógł uwierzyć w to, co zobaczyli po przejrzeniu zapisu pamięci kamery.

Nagranie wyjawiło całą prawdę i chociaż jest ona wstrząsająca to dobrze, ze rodzina staruszki szybko zareagowała na zmiany widoczne na jej ciele. Kamerę zdecydowano się ukryć w salonie, miejscu gdzie 94-latka spędza najwięcej czasu. To, co zobaczyli, wprawiło ich w osłupienie.

Rodzina obejrzała nagranie i poznała całą prawdę

Nagranie pozwoliło ustalić źródło siniaków, które od pewnego czasu zaczęły pojawiać się na ciele 94-letniej kobiety. Pani Dorothy Bratten oprócz sędziwego wieku, który często jest przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu choruje dodatkowo na Alzheimera. Rodzina chciała, aby babcia miała zapewnioną opiekę, a z racji tego, że oni sami nie mogli porzucić swoich obowiązków zawodowych. Aby zająć się seniorką rodu postanowili skorzystać z usług opiekunów dla osób dorosłych. Po zatrudnieniu opiekunki myśleli, że teraz wszystko będzie w jak najlepszym porządku, lecz na ciele schorowanej babci zaczęły pojawiać się siniaki. Postanowili zainstalować w salonie ukrytą kamerę. Nagranie pozwoliło ustalić fakty. To okropne co działo się za zamkniętymi drzwiami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Opiekunka znęcała się nad 94-letnią kobietą

Z racji choroby i wywołanych w jej efekcie problemów z komunikacją nie istniały żadne szanse na to, że babcia sama powie im o tym, co dzieje się kiedy przychodzi do niej opiekunka. Kobieta mająca poprawić komfort życia seniorki, zgotowała jej prawdziwe piekło, a zdobyła nagranie potwierdzające jej zachowanie. Na filmie dobrze widać, jak kobieta uderza ich babcie w głowę i znęca się nad nią fizycznie oraz psychicznie. Dorothy jest przez nią poniżana. Zachowanie opiekunki jest wyjątkowo karygodne. Trudno zrozumieć. jak można zachowywać się w taki sposób w stosunku do drugiego człowieka, szczególnie w kontakcie ze starszą, schorowaną i bezbronną osobą.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości, nie żyje wielka gwiazda. Zmarła we śnie, miała dopiero 38 lat

2. Pierwsze objawy raka żołądka. Wiele osób je lekceważy, a potem jest już za późno

Kiedy obejrzeli nagranie, natychmiast zadzwonili na policję

Montaż ukrytej kamery pozwolił szybko zareagować na przemoc stosowaną przez wynajętą przez rodzinę opiekunkę. Po obejrzeniu nagrania natychmiast zadzwonili na policję i zgłosili całą sprawę. Funkcjonariusze wszczęli śledztwo, lecz niestety znęcająca się nad seniorką kobieta pozostaje nieuchwytna dla organów ścigania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Każdy może dzisiaj zrobić sobie niezapomniany sobotni wieczór za monetę 5 zł. Biedronka ogłasza, wszyscy klienci są zachwyceni
  2. Znamy wyniki badań skoczków na COVID-19. Zarazili się od Adama Małysza?
  3. Na widok klientki fryzjerka prawie zemdlała. Wizyta trwała 13 godzin, końcowy efekt sprawia, że szczęka opada
  4. W ostatniej chwili przed wakacjami wprowadzili nowy zakaz. Kontrowersyjna decyzja
  5. Skandaliczne zachowanie turysty. Pokazali zdjęcie, ręce opadają
  6. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się jej tak szybko, gratulacje

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News