Ostatnia rzecz, którą przed śmiercią zrobił Królikowski przed kamerami. Może się okazać ciosem dla fanów

Ostatnia rzecz, którą przed śmiercią zrobił Królikowski przed kamerami. Może się okazać ciosem dla fanów Źródło: Youtube/Polskie Radio

Ostatnie nagranie zarejestrowane przed śmiercią z Pawłem Królikowskim może nie ujrzeć światła dziennego. To byłaby wielka strata dla fanów, jednak decyzja nie należy do nich. Widzowie byli przekonani, że w marcu będą mogli znów zobaczyć aktora w telewizji.

Nagranie z Pawłem Królikowskim miało ukazać się w marcu tego roku, czyli już za kilka dni. Jednak w związku ze śmiercią artysty fani nie mogą być już tego pewni. Chociaż widzowie prawdopodobnie chcieli jeszcze zobaczyć popularnego aktora na ekranie, będą musieli uszanować wolę jego rodziny i producenta. Sprawa wyjaśni się już niedługo.

Zanim Paweł Królikowski trafił do szpitala, trwały nagrania do kolejnego sezonu popularnego serialu pt. "W rytmie serca". Aktor pojawił się na planie i wziął udział podczas nagrywania kilku odcinków. W emitowanej przez stację Polsat znanej produkcji pojawił się już podczas kręcenia poprzedniego sezonu. Wystąpił razem ze swoim synem, Antkiem Królikowskim. Chociaż był postacią epizodyczną, przewidziano jego udział również w nadchodzącej serii. Teraz jednak sprawa stanęła pod znakiem zapytania.

Nagranie z udziałem Pawła Królikowskiego może nie zostać opublikowane

Powody, dla których nagranie z Pawłem Królikowskim miałoby zostać zarchiwizowane i nie dopuszczone do emisji, są dosyć oczywiste. Media poinformowały, że aktor zmarł dzisiaj nad ranem w wyniku ciężkiej choroby neurologicznej. Te doniesienia w rozmowie z dziennikarzami portalu Onet potwierdził jego syn, Antoni Królikowski. W serialu, którego kolejny sezon ma zostać wyemitowany w marcu, również był synem postaci, granej przez Pawła Królikowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie może nie zostać opublikowane ze względu na wolę rodziny zmarłego aktora. Wszyscy próbują się pogodzić z tą wielką stratą, a nowy sezon serialu miałby zacząć się już 1. marca bieżącego roku. Innym, bardziej przyziemnym powodem jest scenariusz. Reżyser w końcu musiałby jakoś wytłumaczyć nagłe zniknięcie postaci granej przez Pawła Królikowskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekło nieznane zdjęcie Pawła Królikowskiego. Nie da się oderwać wzroku

2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

Chociaż wciąż nie wiadomo, czy nagranie z Pawłem Królikowskim zostanie opublikowane, obecnie wiele przemawia za tym, by wprowadzić zmiany w scenariuszu. Jest to oczywiście ostatnia rola, w jaką wcielił się aktor, jednak w obliczu dzisiejszej smutnej wiadomości, wydaje się mieć to podrzędne znaczenie. Widzowie serialu "W rytmie serca" wciąż czekają na odpowiedź w tej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News