Żenująca wpadka dziennikarza TVP na Eurowizji, zapomniał o mikrofonie. Kompromitujące nagranie wyciekło do sieci

Żenująca wpadka dziennikarza TVP na Eurowizji, zapomniał o mikrofonie. Kompromitujące nagranie wyciekło do sieci Źródło: .

Kompromitujące nagranie obiega polskie media i jest szeroko komentowane przez internautów. Na filmiku uchwycono koszmarną wpadkę dziennikarza TVP, który najprawdopodobniej zapomniał o mikrofonie.

Żenujące nagranie dociera do coraz szerszego grona odbiorców, którzy zapewne jeszcze przez długi czas będą dyskutować nad tym, co zobaczyli, a raczej usłyszeli. Jeden z dziennikarzy, który prosto z Gliwic relacjonował 17. edycję Eurowizji Junior, najwyraźniej nie zorientował się, że już jest na wizji, a zapominając o włączonym mikrofonie powiedział coś, co wzbudziło wielkie emocje wśród telewidzów. 

Wielka wpadka dziennikarza TVP. Kompromitujące nagranie wyciekło do sieci 

Trwający zaledwie kilkanaście sekund filmik pojawił się na Facebooku, a podzielił się nim jeden z internautów, który oglądając w minioną niedzielę dziecięcą wersję Eurowizji, od razu wychwycił wpadkę dziennikarza TVP 3 Katowice i postanowił nagrać ją swoim telefonem komórkowym. 

Widać, jak stojący wśród dziesiątek gwiazd i paparazzi reporter, najpierw odwraca się za siebie, jakby w poszukiwaniu konkretnej osoby. Nie wiedząc, że już jest na wizji, prosto do mikrofonu powiedział niecenzuralne słowa, które błyskawicznie odbiły się głośnym echem w sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- K***a, nie da rady - powiedział, po czym z rezygnacją machnął ręką. 

To jeszcze nie koniec, bowiem po sekundzie odwrócił się do kamerzysty. 

- Ile masz? - powiedział do operatora kamery. 

W tej właśnie chwili najprawdopodobniej otrzymał w swojej słuchawce wiadomość, że już od kilkunastu sekund jest na wizji, a widzowie słyszą każde jego słowo. Zdyscyplinowanie poprawił się przed kamerą i z pełną powagę, jakby licząc, że nikt nie wychwycił jego niecenzuralnych słów, rzucił szybkie "Szanowni Państwo".

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP

2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Mimo szczerych nadziei, widzowie doskonale słyszeli, co powiedział, dlatego dziś mówią nie tylko o wielkiej wygranej nastoletniej Viki Gabor, ale i o żenującej wpadce dziennikarza. Temat zapewne jeszcze przez długi czas będzie jednym z głównych w polskich mediach społecznościowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyszło na jaw, jak powstają piosenki Viki Gabor. Korzysta z pomocy wyjątkowej osoby, każdy by tak chciał
  2. Żenująca wpadka dziennikarza TVP na Eurowizji, zapomniał o mikrofonie. Kompromitujące nagranie wyciekło do sieci
  3. Jolanta Kwaśniewska obchodzi rubinową rocznicę ślubu. Córka pokazała przepiękne zdjęcie, łezka kręci się w oku
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: facebook 

Następny artykuł