Nagranie z ukrytej kamery
youtube.com EnGiEl_EGE_
Monika Majko - 23 Listopada 2020

Córka ukryła kamerę w domu 94-letniej, chorej mamy. Gdy zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Nagranie z ukrytej w mieszkaniu kamery wstrząsnęło córką staruszki cierpiącej na Alzhaimera. Jej 94-letnia mama we własnym domu przeżywała prawdziwy koszmar, ale z powodu swojej choroby nie mogła nikomu o tym powiedzieć.

Nagranie trafiło do sieci, a historia tej rodziny wstrząsnęła internautami. Córka zamontowała ukrytą kamerę w domu swojej 94-letniej mamy. To, co urządzenie zarejestrowało po jej wyjściu z mieszkania, zmroziło jej krew w żyłach. Opiekunka schorowanej staruszki nie miała żadnych skrupułów.

Nagranie z ukrytej kamery obiegło sieć

Kiedy jeden z sąsiadów zasugerował Miriam Marino, by zainteresowała się tym, co dzieje się w mieszkaniu podczas jej nieobecności, kobieta postanowiła natychmiast działać. Na co dzień mieszka w domu w Buenos Aires ze swoją 94-letnią mamą, która cierpi na Alzhaimera.

Żałoba w TVP. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, przegrał walkę z koronawirusemŻałoba w TVP. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, przegrał walkę z koronawirusemCzytaj dalej

Kiedy córki nie było w domu, staruszką zajmowała się opiekunka, którą rodzina zatrudniła 3 lata temu. Wcześniej ta sama kobieta zajmowała się dziećmi, dlatego bliscy 94-latki byli przekonani, że pozostawiają ją w dobrych rękach i będzie ona bezpieczna.

Nagranie z ukrytej kamery pokazało jednak, jak bardzo się mylili. Obiektyw uchwycił codzienną gehennę, którą we własnym mieszkaniu przechodziła schorowana staruszka. Opiekunka znęcała się nad nią bez żadnych skrupułów.

Na filmie widać, jak opiekunka 94-latki wielokrotnie uderza ją w głowę, targa za włosy, a także kopie. Młodsza kobieta popycha i szarpie schorowaną staruszkę, a także prawdopodobnie krzyczy na nią. Uderza ją też przedmiotami, m.in. poduszką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Nagranie pokazało, jak opiekunka znęca się nad staruszką

Przerażona staruszka nie ma siły bronić się przed dużo młodszą i bardzo agresywną kobietą. Na widok tego, co przeżywa, ciężko powstrzymać łzy. Bezradna kobieta znosi wszystkie ciosy, choć na jej twarzy wyraźnie pojawiają się grymasy bólu.

Miriam Marino była przerażona tym, co zobaczyła na nagraniu. Córka nie miała pojęcia o tym, co dzieje się w domu podczas jej nieobecności, ponieważ jej mama z powodu swojej choroby nie była w stanie powiedzieć poinformować nikogo o swoim cierpieniu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Minister ujawnił wielkie zmiany dla Polaków po 40. roku życia. Zacznie się już w styczniu
  2. Planujesz iść do galerii handlowej? Uważaj, na miejscu możesz spotkać nie tylko obsługę sklepów, nieoficjalne doniesienia mediów
  3. Dramat gwiazdora disco polo. Śmierć przyszła po długiej chorobie

Kobieta opublikowała przerażające nagranie w sieci, a widok tego, co opiekunka robi swojej podopiecznej, jest wstrząsający. Film szybko stał się popularny, a w stronę agresywnej kobiety popłynęło wiele słów krytyki.

Jak podał portal Infobae, córka staruszki nie wierzy jednak, że jej mama była maltretowana przez trzy lata. Rodzina miała rozmawiać z opiekunką, która przyznała, że zmaga się obecnie z problemami w domu i stąd miałaby wynikać jej agresja w stosunku do 94-latki.

Nagranie

Nagranie

youtube.com EnGiEl_EGE_

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Okuliści ostrzegają. Nieoczywisty objaw COVID-19, który może pojawić się jako pierwszy
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
  6. Gołąbki duszone w kapuście kiszonej. Rewolucyjny przepis, nawet Gessler nie zrobi lepszych
  7. Prowadzisz chów albo hodowlę? Już niebawem startuje kolejne dofinansowanie, można otrzymać nawet 100 tys. zł
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: DailyMail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News