W sieci pojawiło się wyjątkowo intymne nagranie gwiazdy TVN. Miało trafić tylko do jej partnera, zobaczyli wszyscy

W sieci pojawiło się wyjątkowo intymne nagranie gwiazdy TVN. Miało trafić tylko do jej partnera, zobaczyli wszyscy Źródło: .

Nagranie, które pojawiło się w sieci, nigdy nie powinno było do niej trafić. Intymny taniec był przeznaczony tylko dla jej partnera, a w rezultacie wszyscy go zobaczyli. Gwiazda TVN tłumaczy dlaczego nagranie znalazło się w internecie.

Nagranie zamieszczone zostało w sieci i wywołało lawinę hejtu na młodą gwiazdę TVN. Osoby, które korzystają z mediów społecznościowych miały wiele do zarzucenia kobiecie, która pochwaliła się intymnym tańcem przeznaczonym dla swojego partnera.

Nagranie, które nie powinno znaleźć się w sieci

Nagranie, które pojawiło się w sieci przedstawia płomienny taniec w bikini. Na krótkim filmiku widać, jak zmysłowo porusza się na tle zachodzącego słońca. Klaudia El Dursi wygląda na nim wyjątkowo seksownie, co nie przypadło do gustu internautom. 

W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, nikomu nie przypadło do gustu, że tak intymne nagranie ujrzało światło dzienne. Zbyt wyzywające publikacje sprawiły, że gwiazda zasiadła na kanapie TVN, by wytłumaczyć, jak to się stało, że nagranie trafiło do sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie miało być dla partnera. Gwiazda TVN tłumaczy, dlaczego trafiło na jej media społecznościowe

Okazuje się, że nagranie nie trafiło do sieci przez przypadek. Modelka sama je wstawiła na Instagram. Wyznała także, że za decyzją o publikacji nagrania stał ktoś inny. 

- Powinien siedzieć tu mój partner i tłumaczyć się z tego. Chciałam być dobrą kobietą, bo on taki biedny i smutny siedzi w Polsce. Uznałam, że urozmaicę mu wieczór i wysłałam film, jak tańczę. Powiedział: wstaw to na Instagram. Namówił mnie i zrobiła się z tego wielka afera. Mogłam się tego spodziewać, to był kontrowersyjny film, ale jakby nie spojrzeć, niewiele tam widać. Moje dzieci też nie ucierpiały. Wydaje mi się, że żadnej granicy nie przekroczyłam. Jeżeli kogoś uraziłam, komuś się to nie spodobało, to jest mi przykro - wyznała gwiazda, która zamieściła nagranie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Nie jest jedyny, teraz ostrzega innych
2. Nagłe i dramatyczne informacje. Nie żyje polska gwiazda, tragiczne kulisy śmierci

Modelka nie wstydzi się ani swojego ciała, ani tego, że nagranie znalazło się w sieci. Pomysł jej partnera nie przypadł do gustu internautom, którzy woleliby, żeby nagranie nigdy nie pojawiło się w sieci. Zbyt intymny taniec nie spodobał się jej fanom. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#balimood

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nie będziesz mógł pracować, jeśli się nie zaszczepisz. Wchodzą nowe obostrzenia
  3. Antek Królikowski pokazał najnowsze zdjęcie. Podpis wyciska łzy z oczu
  4. Karol Strasburger wyznał prawdę o swojej emeryturze. Smutne dla ojca i męża, kwota jest skandaliczna
  5. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News