Nastolatkowie znaleźli na plaży porzuconą walizkę. Zajrzeli do środka i natychmiast chwycili telefony, do sieci trafiło porażające nagranie

Nastolatkowie znaleźli na plaży porzuconą walizkę. Zajrzeli do środka i natychmiast chwycili telefony, do sieci trafiło porażające nagranie Źródło: Tik Tok @ughhenry

Nagranie trafiło do sieci, makabryczne odkrycie na jednej z plaż wstrząsnęło nastolatkami. Grupa znajomych trafiła na porzuconą walizkę. Kiedy zorientowali się, co znajduje się w środku, natychmiast wyciągnęli telefony.

Nagranie zostało opublikowane w sieci, internauci są wstrząśnięci tym, co grupa nastolatków odkryła na jednej z plaż. Młodzi przyjaciele natknęli się na porzuconą walizkę, zaciekawieni postanowili sprawdzić, co znajduje się w środku. Kiedy zobaczyli zawartość, natychmiast chwycili za telefony.

Nagranie obiegło sieć, makabryczne znalezisko wstrząsnęło internautami

Grupa nastolatków wybrała się na wycieczkę na plażę w Seattle w stanie Waszyngton. Bawili w randonauting, który polega na generowaniu losowych współrzędnych i odwiedzaniu tych miejsc. Na miejscu dostrzegli porzuconą czarną walizkę. Zaciekawieni swoim znaleziskiem, postanowili sprawdzić, co znajduje się w środku.

Młodzi ludzie żartowali, że być może w porzuconym bagażu znajdą pieniądze. Kiedy zbliżyli się do walizki, poczuli nieprzyjemny zapach, który nasilił się zaraz po otwarciu torby. Już wtedy zorientowali się, że prawdopodobnie trafili na coś przerażającego. Na nagraniu, opublikowanym w serwisie Tik Tok widać, jak jedna z dziewczyn wyciągnęła telefon i przerażona powiadomiła o znalezisku lokalne służby.

W walizce znajdowały się ludzkie zwłoki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na miejsce natychmiast wysłano odpowiednie służby. Przerażające domysły nastolatków zostały potwierdzone, jak podała "MailOnline", lokalna policja przekazała, że w porzuconym bagażu znajdowały się ludzkie szczątki. W pobliżu znaleziono również drugą torbę ze zwłokami. Teraz ciała zostaną poddane analizie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Nie wiadomo, czy bagaż został wyrzucony na brzeg przez wodę, czy został tam zostawiony celowo. nastolatkowie przyznali, że choć na nagraniu słychać ich śmiech, natknięcie się na ludzkie zwłoki było dla nich wstrząsającym wydarzeniem, które pozostawiło po sobie traumę.

@ughhenry

Something traumatic happened that changed my life checkkkk 😐🥺 @natthecvt ##fyp ##viral ##crime ##murder ##randonautica ##randonauting ##scary ##washington

♬ Creepy, scary, horror, synth, tension - Sound Production Gin

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Nastolatek na scenie "Mam talent" chwycił za mikrofon. Wypowiedział 3 słowa, po których jury nie mogło się pozbierać
  4. Pan młody nagle uciekł ze swojego wesela i zostawił żonę samą. Powód nie mieści się w głowie, jak Joanna może mu pozwalać?
  5. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News