Filmik ma setki tysięcy wyświetleń, zostawiła koty same w kuchni i uruchomiła kamerę. Ich zachowanie rozkłada na łopatki, pękamy ze śmiechu

Filmik ma setki tysięcy wyświetleń, zostawiła koty same w kuchni i uruchomiła kamerę. Ich zachowanie rozkłada na łopatki, pękamy ze śmiechu Źródło: .

Nagranie z przebojowymi kotami stało się już hitem sieci. Tego filmiku, który znajduje się poniżej tekstu, nie można obejrzeć tylko raz. Za każdym obejrzanym razem śmieszy tak samo.

Nagranie pokazuje, co dwa koty potrafią zrobić, kiedy tylko właścicielka spuści je na chwilę z oka. Kiedy upewniły się, że mają "wolną łapę" w swoich działaniach, skorzystały z okazji. Niesamowite, do czego się posunęły.

Nagranie udostępniono i obejrzano tysiące razy, przebojowe koty podbijają sieć

Wiele osób uważa, że psy odznaczają się wyższą inteligencją niż koty. Owszem, niektóre rasy są pod tym względem wybitnie utalentowane i mądre. Jednak koty mają swój wrodzony spryt, z którego korzystają przy każdej nadarzającej się okazji. Idealnie kalkulują "powodzenie akcji" i w odpowiedniej chwili wkraczają do gry. Przykładem dwa sierściuchy z tego prześmiesznego nagrania.

Przez swoje działania koty zostały nawet nazwane pieszczotliwie "gangiem". Współpraca, jaka wywiązała się między nimi zasługuje na zachwyt. Jeden z kotów umiejętnie wskakuje na drzwi lodówki i otwiera je, drugi dostaje się do środka, węsząc za przysmakami. W końcu pierwszy z nich, jak widać bardziej doświadczony złodziej, chwyta w pysk spory kawałek mięsa. Aż dziw, że udało mu się go unieść.

Internauci nie mogli się napatrzeć na sprytne koty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zadowolony gangster unosi ogon w geście zwycięstwa i ucieka ze zdobyczą do drugiego pomieszczenia. Drugi kot próbuje jeszcze znaleźć w lodówce coś dobrego, niestety - całe mięso zostało już wyniesione. Dopiero pod koniec nagrania właścicielka reaguje i rozpoczyna pościg mający uratować mięso.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje polityk PiS

2. Nagranie chwyta za serce. Efekty znęcania się nad 9-letnim chłopcem

- Co za małe złodziejaszki... Ale przecież i tak je kochamy - napisała jedna z kobiet.

- Patrzcie, jeden z nich jest z siebie wybitnie dumny. Na pewno nigdy czegoś takiego nie upolował - śmiała się inna z internautek.

- Koty włamywacze. Lepiej zainwestuj w lodówkę otwieraną kodem - skomentował fan kotów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę
  2. Objawy wylewu krwi do mózgu. Każdy powinien je znać
  3. Byczki są o wiele lepsze niż tradycyjne pierogi. Sekret tkwi w cieście, nie zgadniecie, z czego jest zrobione
  4. Z solniczki i pieprzniczki ledwo się sypie? Prosty trik sprawi, że zapomnisz o problemie raz na zawsze
  5. Chyba każdy się zastanawiał, po co jest kieszonka w damskich majtkach. Jej zadanie jest zadziwiające
  6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News