Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci
.
Mateusz Sidorek - 21 Stycznia 2020

Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

Nagranie z treningu jest wstrząsające. Brutalne metody trenera, który razem z podopiecznymi zmusza dziewczynę do rozstawienia nóg. Policja została już zawiadomiona.

Nagranie, które zostało udostępnione anonimowo, może wstrząsnąć wszystkimi, którzy wierzą, że sport to zdrowie. Zwłaszcza że w dzisiejszych czasach dużą wagę przywiązuje się do sprawności fizycznej. Media społecznościowe przepełnione są zdjęciami i filmikami, na których uśmiechnięci ludzie ćwiczą na siłowni lub biegają po mieście. Jednak sport często wymaga poświęceń i ma swoją ciemną stronę.

Szczeniak ukryty wśród niedźwiedziPośród niedźwiedzi polarnych ukrył się szczeniak, dasz radę go znaleźć? Jeśli tak, jesteś w grupie najbardziej spostrzegawczych osóbCzytaj dalej

W walce z otyłością i biernym >sport wydaje się idealnym rozwiązaniem. W końcu godziny spędzone na oglądaniu Netflixa w łóżku mają zgubny wpływ na nasze sylwetki. To samo dotyczy nieustannego ślęczenia przed ekranami smartfonów. Jakby tego było mało, praca wielu z nas również związana jest z wielogodzinnym siedzeniem przy biurku. Przy takim obciążeniu zarówno nasze stawy, jak i mięśnie ulegają degradacji. Dlatego coraz częściej mówi się o tym, jak ważny jest ruch.

Nagranie, które nie przekonuje, że sport to zdrowie

Wysiłek fizyczny staje się jednym z trendów, pojawiających się w mediach społecznościowych. Każdy ma przynajmniej jednego znajomego, który na Instagramie albo Facebooku wrzuca zdjęcia z siłowni albo basenu. Zazwyczaj w otoczeniu znajdują się jeszcze odżywki. Sądząc po niektórych kontach, bieganie stało się nowym nałogiem w dużych miastach. Niestety, nie wszyscy pamiętają, że najważniejsze zawsze są odpowiednie przygotowanie i bezpieczeństwo. Są granice, których nie wolno przekraczać.

Obrazek z imprezyKobiety potrafią przegiąć bardziej niż mężczyźni. 20 zdjęć z klubów nocnych, przedostatnie jest szczytem żenadyCzytaj dalej

Nagranie stworzone podczas jednego z treningów w amerykańskim mieście Denever, sprawia ból od samego oglądania. Bohaterem - chociaż w tym przypadku antybohaterem - jest trener jednej z miejscowych szkół, Ozell Williams. Szkoleniowiec siłą zmusza swoją podopieczną do zrobienia szpagatów. Moment, w którym koleżanki przytrzymują 13-letnią Ally Wakefield, a szkoleniowiec siłą ją rozciąga, jest naprawdę przerażający.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagłe lądowanie samolotu LOT przez pasażerkę. Po dotknięciu ziemi odkryto jeszcze jedną rzecz

2. Fatalne wiadomości. Wielu Polaków szukało jej od Wigilii, policja potwierdziła najgorsze doniesienia o Małgorzacie

Przekraczanie granic to modny tekst motywacyjny. Niestety, kiedy dotyczy to sportu i fizycznych obciążeń, konsekwencje mogą być tragiczne. Fakt, że nagranie zostało już przekazane policji, świadczy o tym, że w tym przypadku trener mógł dopuścić się zaniedbania, a trening Ally mógł skończyć się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nie zapukają już do twoich drzwi. Wszystko będziesz musiał załatwić sam
  3. Moneta w zamku drzwi w samochodzie oznacza wielkie niebezpieczeństwo? Ekspert wyjaśnia, nie ma już cienia wątpliwości
  4. Uwielbiana wokalistka drży z niepokoju o swoje dziecko. Nie chce, żeby musiało cierpieć
  5. Licealiści dali niesamowity popis podczas studniówki. Na parkiecie działy się cuda, nawet Iwona Pavlović dałaby 10

Psy i inne zwierzętaWygląda jak groźny wilk. Aż trudno uwierzyć, z kim się przyjaźniCzytaj dalej

źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News