Porażające nagranie z monitoringu windy. Wydało się, co babcia robi małemu dziecku, ręce opadają

Porażające nagranie z monitoringu windy. Wydało się, co babcia robi małemu dziecku, ręce opadają Źródło: Facebook Głos Wielkopolski

Nagranie z monitoringu windy zszokowało internautów. Kamery zarejestrowały szokujące zdarzenia, trudno uwierzyć w to, co się wydarzyło. "Głos Wojewódzki" upublicznił to, co babcia zrobiła małemu dziecku. Jej mroczna tajemnica wyszła na jaw, ręce opadają. Nikt z rodziny nie spodziewał się, do czego jest zdolna ta kobieta.

Nagranie, które ostatnio pojawiło się w internecie sprawiło, że internautom opadły ręce. Monitoring z windy zarejestrował babcię, która wybiera się na spacer ze swoją malutką wnuczką. Trudno uwierzyć, bo kobieta zrobiła dziecku, gdy nie wiedziała, że jest nagrywana. Wstrząsające sceny zostały zarejestrowane, zachowanie kobiety jest naprawdę szokujące. Około dwuletnia dziewczynka nie spodziewała się, że tyle zła czeka ją ze strony jednej z najukochańszych osób. Nie miała szans z dorosłą kobietą.

Nagranie z windy zszokowało internautów

Monitoring został zamontowany w windzie ze względów bezpieczeństwa mieszkańców bloku. Tym razem zarejestrował jednak przerażające sceny przemocy domowej. Kobieta, która pojawiła się na nagraniu, prawdopodobnie nie wiedziała o tym, że znajduje się pod czujnym okiem kamer. Dzięki temu, że straszne chwile zostały zarejestrowane, sprawą zajmie się policja, która już otrzymała odpowiednie zgłoszenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na nagraniu z monitoringu możemy zobaczyć blondwłosą kobietę oraz jej malutką wnuczkę. Kobieta wpycha dziecko do otwartej windy, po czym policzkuje je z taką siłą, że dziewczynka upada na podłogę. Po chwili babcia po raz kolejny uderza ją w twarz i chwytając za ubrania dwukrotnie podnosi ją nad ziemię. Aktom przemocy towarzyszą krzyki. Dwulatka nie ma odwagi nawet zapłakać, na jej twarzyczce maluje się tylko ogromne zaskoczenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Mężczyzna molestował chorą na raka 7-latkę. Udawał wolontariusza, aby się do niej zbliżyć

Komentarze, które pojawiły się pod nagraniem opublikowanym na profilu "Głos Wojewódzki" są niezwykle wulgarne. Internauci są zbulwersowani tym, co zobaczyli na filmie, ich oburzenie zostało wyrażone w bardzo dosadnych słowach. Komentujących ucieszyła wiadomość o tym, że kobieta została zatrzymana i sprawą przemocy wobec bezbronnego malucha wkrótce zajmie się policja. Za znęcanie się nad dzieckiem w polskim prawie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak niezawodnie mrozić chleb, by pozostał najświeższy? 4 sekretne, nieznane triki zdradził pracownik piekarni
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i zaatakował Alicję Bachledę-Curuś. Ostre słowa padły przed tysiącami widzów
  3. Watykan potwierdził przykre doniesienia. Chodzi o papieża Franciszka
  4. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
  5. Pojedziesz zatankować i ostro się zdziwisz. Zmiana obejmie wszystkich kierowców
  6. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News