Usłyszał szczekanie psa. Poszedł zobaczyć, co się dzieje na podwórku i natychmiast zaczął nagrywać

Usłyszał szczekanie psa. Poszedł zobaczyć, co się dzieje na podwórku i natychmiast zaczął nagrywać Źródło: youtube/Samantha Ng

Nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w popularnym serwisie społecznościowym, zwyczajnie odbiera mowę. Mężczyźnie, którego uwagę zwróciło nerwowe szczekanie psa, udało się uwiecznić coś niebywałego.

Brylujące w sieci nagranie szybko okazało się prawdziwym hitem, o czym świadczy m.in. liczba odsłon. Trudno się temu dziwić, bowiem to co zostało na nim pokazane, udaje się zaobserwować tylko nielicznym, o ile w ogóle komukolwiek się to kiedyś udało. Nie da się ukryć, że autor filmiku miał wielkiego farta, choć jego pupil nie był z tego powodu szczególnie zadowolony.

Usłyszał szczekanie psa, a gdy zobaczył co jest tego powodem zaniemówił. Nagranie rzeczywiście odbiera mowę 

Zaledwie 2-minutowy filmik pojawił się w serwisie YouTube na kanale twórcy "Samantha Ng". Autorem nagrania jest mężczyzna, a jednocześnie właściciel psa, który jako pierwszy rzuca się w oczy przy oglądaniu materiału. Jednak to co najbardziej zadziwiające dzieje się dopiero po kilku sekundach. Okazuje się, że motywacją do zarejestrowania całej sytuacji było dla internauty nerwowe szczekanie pupila. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Postawił natychmiast dowiedzieć się o co chodzi, a gdy odkrył prawdę początkowo zaniemówił i dopiero po chwili zdecydował chwycić za telefon komórkowy i uwiecznić niecodzienne zajście. Odkrył bowiem, że prowokatorem wszystkiego był niespodziewany gość na jego podwórku, a dokładniej rudy lis. Choć sama obecność dzikiego zwierzęcia mogłaby nie wzbudzać aż tak dużych emocji, tak jego zachowanie było po prostu zadziwiające. 

Dzisiaj grzeje: 1. Warszawskie metro zostało nagrane przez Francuza. Zaskakująca reakcja, film zasypała lawina komentarzy
2. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Lis znalazł na trawniku zabawkę psa, którą postanowił się pobawić. Na nagraniu widać, jak rudzielec radośnie hasa w nieznanym mu dotąd miejscu i nie zważając na donośne szczekanie innego czworonoga, w najlepsze korzysta z jego piłeczki. Tymczasem psiak był wyraźnie niezadowolony z tego powodu, a jego właściciel postanowił podzielić się zaskakującym zajściem w mediach społecznościowych. Krótki filmik okazał się wielkim hitem, o czym świadczy ponad 3 miliony odsłon. Internauci, podobnie jak autor materiału, byli pod ogromnym wrażeniem zachowania lisa. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
    3. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin
    4. Mały chłopiec nie radzi sobie z powiedzeniem "mama". Wtedy do akcji wkracza pies, wszystko się nagrało
    5. Potwierdziły się najgorsze wiadomości. Nie udało się wygrać walki z chorobą, nie żyje Andrzej Cieśla

 Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News