Słynny aktor przekazał najgorsze wieści. Ma koronawirusa, przejmujące nagranie w sieci

Słynny aktor przekazał najgorsze wieści. Ma koronawirusa, przejmujące nagranie w sieci Źródło: Twitter.com idriselba

Nagranie uwielbianego aktora, które mężczyzna udostępnił w swoich mediach społecznościowych, przeraziło fanów. Gwiazdor ma koronawirusa, badanie potwierdziło zakażenie.

Nagranie, które gwiazdor udostępnił w mediach społecznościowych, wstrząsnęło jego fanami. Mężczyzna oficjalnie oświadczył, że jest zakażony koronawirusem - ptwierdziły to wyniki badań. Wielbiciele słynnego aktora są w szoku, bardzo boją się o swojego ulubieńca.

Nagranie aktora wstrząsnęło fanami

Koronawirus atakuje wszystkich, nie wybiera ofiar. Niedawno Tom Hanks poinformował swoich fanów, że wraz z żoną zostali zarażeni wirusem SARS-CoV-19. Dzisiaj kolejny gwiazdor przekazał fanom smutne wieści. To dla nich niezwykle niepokojące informacje, martwią się o swojego idola.

Hollywoodzki gwiazdor przebywa w kwarantannie domowej od piątku, kiedy zorientował się, że miał kontakt z osobą, która była zakażona wirusem SARS-CoV-19. Idris Elba dzisiaj rano uzyskał wyniki testu na obecność koronawirusa, niestety okazało się, że jest on pozytywny. Aktor poinformował fanów o swojej przykrej sytuacji za pomocą poruszającego nagrania, które umieścił na swoim Twitterze.

- Dziś rano dostałem pozytywne wyniki badań na obecność Covid-19. Czuję się dobrze, jak dotąd nie mam żadnych niepokojących objawów, ale zostałem odizolowany w momencie, gdy dowiedziałem się o możliwej ekspozycji na wirusa. Zostańcie w domu i bądźcie pragmatyczni. Będę informować o tym, jak się czuję. Nie panikujcie - napisał hollywoodzki gwiazdor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Idris Elba jest zakażony koronawirusem

Aktor zaznaczył, że na razie czuje się dobrze i nie ma powodu do zamartwiania się. Zaapelował również w swoim nagraniu o solidarność i zdrowy rozsądek. Poprosił wszystkich, którzy czują się chorzy, by odizolowali się w domach od innych.

Dzisiaj grzeje: 1. Powiększyła się liczba zakażonych. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość z samego rana

2. Szaleństwo w klinikach weterynaryjnych. Ludzie chcą masowo usypiać swoje zwierzęta

Aktualnie ministerstwo zdrowia w Polsce potwierdziło zakażenie koronawirusem u 177 pacjentów, czterech z nich zmarło w wyniku choroby wywołanej przez SARS-CoV-19. Liczba zarażonych osób wciąż rośnie, sanepid apeluje do obywateli, by w miarę możliwości pozostali w domach i stosowali podstawowe środki ostrożności i zabezpieczenia higieniczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rasa, która przyciąga swoją brzydotą. Niestety, psy żyją bardzo krótko
  2. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  3. Ważny apel polskich ratowników medycznych. Proszą tylko o jedną rzecz
  4. Koronawirus jest groźniejszy dla posiadaczy konkretnej grupy krwi? Niespodziewane odkrycie w Chinach
  5. Niewypowiedziana tragedia, nie żyje 27 osób. Chcieli się "ozdrowić" z koronawirusa znanym produktem
  6. "Lot do domu" za 4,3 tys. złotych, ogromne zdziwienie. LOT musiał się tłumaczyć

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News