nagranie dramatyczny apel koronawirus
Twitter Mariusz Domarecki
Joanna Szwalikowska - 15 Października 2020

Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie

Dramatyczne nagranie udostępnione w mediach społecznościowych. Pan Andrzej śmiał się z koronairusa, teraz ujawnia całą prawdę. Przesyła pilny apel wprost z miejsca walki z epidemią - szpitala.

W mediach społecznościowych udostępnione zostało dramatyczne nagranie pana Andrzeja. Mężczyzna przebywa obecnie w Szpitalu Miejskim w Elblągu. W swoim materiale przekazał do wszystkich bardzo ważny apel do wszystkich osób, które mają jakąkolwiek wątpliwość w prawdziwość istnienia koronawirusa. Ujawnił całą prawdę.

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćNie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Dramatyczne nagranie i apel pana Andrzeja wprost z miejsca walki z epidemią

Pan Andrzej zachorował na koronawirusa, w związku z czym trafił do Szpitala Miejskiego w Elblągu, gdzie jest leczony. Mężczyzna postanowił udostępnić w sieci krótkie nagranie, które przedstawia, jak wygląda walka z koronawirusem. Pacjent przekonuje, że COVID-19 może pobawić nas nie tylko zdrowia, ale również życia. Apeluje do wszystkich osób, które wątpią w istnienie pandemii.

- Nie opowiadajcie bzdur, nie wymyślajcie spisków i nędznych teorii. Nie wiem, co się z wami wydarzyło. Też się z tego śmiałem, bo co to znaczy "bezobjawowo"? No to mam teraz objawowo. Udało mi się po prawie tygodniu podnieść się z łóżka - mówił pacjent w swoim dramatycznym nagraniu. Pan Andrzej postanowił przestrzec również osoby, które twierdzą, że koronawirus jest zagrożeniem tylko dla seniorów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

informacje dot. mszyWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Tutaj ludzie umierają. Tutaj walczą nie tylko o zdrowie. Nikt nie wybiera peselu. Tu leży 13-letnia dziewczynka z matką - opowiada zakażony mężczyzna. - One mają kłopoty z oddechem. Tu leży lekarz [...], lat 51. Tutaj zmarł człowiek, który został pochowany tego samego dnia. To nie są żarty. - przekonuje pan Andrzej.

Jak wynika ze słów pacjenta i jego nagrania, które zostało udostępnione w mediach społecznościowych, koronawirus jest poważną, bolesną oraz męczącą chorobą. Zaapelował do wszystkich, którzy lekceważą zasady bezpieczeństwa o to, by się opamiętali. Wszyscy powinniśmy uważać na siebie, nosić maseczki, często myć oraz dezynfekować ręce, a także zachowywać dystans społeczny. Nagranie zostało udostępnione na Twitterze Mariusza Domareckiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Zaczęło się, rząd może zapukać do twoich drzwi. Będą sprawdzać wszystko, mieszkanie, nieruchomości, pieniądze

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

- Tu zaznaczam nie jestem autorem tego apelu.Trafił do mnie od rodziny.Warto rozpowszechnić.Dla dobra nas wszystkich. - zastrzegł pan Mariusz, udostępniając apel pana Andrzeja ze szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 sprytnych tricków sprawi, że kotlety mielone wyjdą idealne. Korzystają z nich najlepsi szefowie kuchni
  2. Iga Świątek usłyszała druzgocącą informację. Fakty są bezwzględne, musi przygotować się na rozczarowanie
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. W dawnej hucie znaleziono niezwykłą monetę. Może być zwiastunem legendarnego skarbu

Nasz nowy domUjawniamy: rodzina z programu "Nasz nowy dom" przerwała milczenie. Wyznali, jak wszystko wygląda naprawdęCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News