Nagranie trafiło do sieci
Wykop.pl @NZXD
Monika Majko - 15 Września 2020

Nagranie tylko dla osób o nerwach ze stali. Bili pracowników Żabki do nieprzytomności, skatowali chłopaka i kobietę

Nagranie z monitoringu trafiło do sieci, pracownicy Żabki zostali zaatakowani przed sklepem. Mężczyzna wpadł w szał i skatował kobietę, i chłopaka. Wszystko uchwyciła kamera. Film jest wstrząsający, lokalna policja zatrzymała sprawcę brutalnej napaści.

Nagranie z monitoringu jest wstrząsające, film tylko dla osób o mocnych nerwach trafił do sieci. Mężczyzna wpadł w szał i zaatakował pracowników żabki, brutalnie pobił kobietę i chłopaka. Lokalna policja zatrzymała agresora, trwa ustalanie tożsamości innych uczestników napaści.

Nagranie z monitoringu trafiło do sieci

13 września 2020 roku pod sklepem sieci Żabka w Radomiu doszło do wstrząsających scen. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ok. godziny 20:00 w sklepie na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Jasińskiego pracownica odmówiła obsługi jednego z klientów. Mężczyzna wpadł w szał i rozbił szklane drzwi marketu, rzucając w nie drewnianą paletą. Kiedy kobieta wybiegła przed sklep, natychmiast została zaatakowana przez agresywnego 40-latka.

Niepokojące doniesienia na temat gwiazdor TVN, został napadniętyGwiazdor TVN został brutalnie napadnięty na ulicy. Wstrząsające zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas zamykania sklepu do środka wszedł mężczyzna, chciał kupić papierosy. Kobieta przekazała, że ich nie sprzeda, ponieważ kasa jest już nieczynna. Wtedy mężczyzna zaczął być agresywny - uszkodził drzwi wejściowe do sklepu. Gdy kobieta wyszła z pomieszczenia, żeby powstrzymać mężczyznę, została zaatakowana. W jej obronie stanął jej syn i jego kolega, którzy również zostali zaatakowani - przekazała Justyna Leszczyńska z radomskiej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Nagranie z pobicia pracowników Żabki w Radomiu mrozi krew w żyłach

Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring, a nagranie zostało opublikowane na portalu wykop.pl. Widać na nim, jak agresywny klient w jasnej koszulce brutalnie atakuje kobietę, a następnie stających w jej obronie młodych mężczyzn. Choć udało im się na chwilę spacyfikować 40-latka, na pomoc ruszyli mu koledzy. Oswobodzony agresor zaczyna katować zarówno pracownice sklepu, jak i młodego chłopaka, kopiąc ich po głowie i ciele. Na koniec z impetem rzuca w klęczącego na ziemi mężczyznę drewnianą paletą i spokojnie odchodzi z miejsca zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

- Kobieta z obrażeniami, przede wszystkim głowy, została przewieziona do szpitala. Policjanci już po kilku godzinach ustalili tożsamość sprawców. W poniedziałek rano zatrzymali jednego z nich - to 40-letni mieszkaniec Radomia. Trafił do policyjnej celi. Policjanci ustalili również tożsamość drugiego z napastników - poinformowała Justyna Leszczyńska z radomskiej policji, cytowana przez portal radioplus.com.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio
Screen Wykop.pl @NZXD

Całe nagranie z brutalnego pobicia można zobaczyć tutaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prawie nikt nie pamięta, co robili w przeszłości ulubieńcy z Dzień Dobry TVN. Tego się nie spodziewacie
  2. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem
  3. Wielka gwiazda przeżywa ogromny dramat. Kilka godzin temu zmarła jej córka
  4. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  5. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  6. W kuchni masz przyprawę, którą medycyna ludowa wykorzystywała od wieków. Szczególnie teraz trzeba mieć ją pod ręką

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wykop

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News