Porażające nagranie. 30-latek zaczaił się na 9-latkę, chwilę później stało się najgorsze

Porażające nagranie. 30-latek zaczaił się na 9-latkę, chwilę później stało się najgorsze Źródło: Twitter

Nagranie, które obiegło światowe media, mrozi krew w żyłach. Internauci są w szoku po tym, co zobaczyli. Szczególnie przerażeni są rodzice małych dzieci. Kamery zarejestrowały, jak 30-latek zaczaił się na 9-latkę. Po chwili spełnił się najgorszy ze scenariuszy. Dziewczynka przeżyła prawdziwy horror.

Nagranie, które wywołało przerażenie wśród internautów, powstało w Iwanowie w północno-wschodniej części Rosji. Kamery zarejestrowały dorosłego mężczyznę, który śledził dziewięcioletnią dziewczynkę. Na pierwszy rzut oka widać, że 30-latek miał bardzo złe zamiary. Nagranie przedstawia scenariusz, którego obawiają się wszyscy rodzice. 

Nagranie zarejestrowało mężczyznę śledzącego małą dziewczynkę

Światowe media obiegło nagranie, na którym widać, jak trzydziestokilkuletni mężczyzna śledzi małą dziewczynkę, która wracała do domu ustronną, leśną ścieżką. Niebezpieczny napastnik podążał za dzieckiem w odległości paru metrów, rozglądając się nerwowo w poszukiwaniu potencjalnych świadków zdarzenia. Nieszczęśliwy traf sprawił, że dziecko i agresor byli jedynymi osobami w okolicy. Dziewięciolatka znalazła się w potwornym niebezpieczeństwie. Nie miała żadnych szans z dorosłym, dużym mężczyzną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z uwagi na to, że dziewczynka uczestniczyła w zajęciach dodatkowych, nie wracała ze szkoły w towarzystwie rówieśników. Jej koledzy skończyli lekcje wcześniej. Tak jak miała w zwyczaju, postanowiła skrócić sobie drogę, skręcając w leśną alejkę. Znała to miejsce niemal od urodzenia i często tędy spacerowała. Większość trasy była monitorowana. Niestety, w jednym miejscu rosły gęste zarośla, które uniemożliwiały prawidłową pracę kamer. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnej trasy

2. Jak naprawdę powstał koronawrius? Specjaliści nie mają wątpliwości

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, na weselu

Trzydziestolatek pochwycił dziewczynkę i próbował zaciągnąć ją w głąb lasu. Na szczęście dziewięciolatce udało się uwolnić i pobiec w kierunku domu. Rodzice natychmiast zabrali ją na komisariat policji. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna zamierzał zgwałcić dziecko. Okazał się, że to niepierwszy raz, kiedy grasował po lesie. Już wcześniej służby otrzymywały zgłoszenia o podejrzanym człowieku, który napastował dziewczynki i chłopców. Rysopis zgadzał się z wizerunkiem mężczyzny, który tego dnia zaatakował dziewięciolatkę. Podejrzany był widywany również w pobliżu okolicznych placów zabaw. To nie pierwsza próba gwałtu, której się dopuścił. Poprzedniej ofierze, zaatakowanej na tyłach bloków mieszkalnych, również udało się uciec. Mieszkańcy Iwanowa grożą, że jeśli policjanci nie zajmą się sprawą, społeczność sama wymierzy sprawiedliwość. To niejedyny przestępca, który dopuścił się tak strasznych czynów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz TVP zaatakowany, trafił do szpitala. Stracił kilka przednich zębów, nie ma z nim kontaktu
  2. Kancelaria Premiera nie miała innego wyjścia. Pilny komunikat, każdy musi się podporządkować
  3. Wyciekły szczegóły, Rydzyk będzie wściekły. Wiadomo, co dzieje się podczas tajemnych spotkań
  4. Nieprawdopodobne, rząd zadecydował. Podwyżka emerytur i rent dla znacznej grupy Polaków
  5. Ksiądz ujawnił szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Nigdy wcześniej nie widział niczego podobnego

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News