Wystarczyło kilkanaście sekund, zrobił demolkę i szybko odjechał. Porażające nagranie w sieci

Wystarczyło kilkanaście sekund, zrobił demolkę i szybko odjechał. Porażające nagranie w sieci Źródło: trojmiasto.tv

Nagranie, które pojawiło się w sieci, odbiera mowę. Aż trudno uwierzyć, że jakikolwiek kierowca mógł dopuścić się czegoś takiego. Najpierw zrobił demolkę, a później szybko odjechał. Nie wiedział, że wszystko się nagrywa.

To nagranie pokazuje, jak bezmyślni potrafią być ludzie. Zakazy, nakazy czy znaki informacyjne są notorycznie lekceważone przez piratów drogowych. Niekiedy aż trudno uwierzyć w to, że wszystko dzieje się naprawdę, a nie jest tylko sceną z filmu. Takie myśli muszą nachodzić internautów i tym razem. Pewien kierowca zrobił coś, na widok czego szczęka opada z wrażenia. 

Najpierw zrobił demolkę, a później szybko uciekł. Nagranie w sieci 

Krótki film, który doprowadził internautów do prawdziwej furii, obrazuje zdarzenie z galerii handlowej Klif w Gdyni. Opublikowano go na łamach Trójmiasto.tv. Kierowca samochodu dostawczego chciał właśnie wyjechać z podziemnego parkingu, gdy nagle okazało się, że jego auto jest zbyt wysokie, a sufit budynku - zbyt niski. Mimo to nie dawał za wygraną, a stojący za nim kierowca, widząc kuriozalne zajście, postanowił wyjąć telefon i zarejestrować nieprawdopodobną sytuację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tym czasie kierowca auta dostawczego próbował dosłownie przecisnąć się pod sufitem. Szło mu to z wielkim trudem, jednak determinacja, aby wydostać się z parkingu, przeważała nad przeciwnościami, a tym bardziej... nad szkodami, jakie wyrządził. Wystarczyło zaledwie 10 sekund, by mężczyzna zdewastował całe zadaszenie. Fragmenty odpadały jeden po drugim, ale on niewzruszony "mknął przed siebie". 

W końcu udało mu się wyjechać z parkingu, a wtedy wydarzyło się coś, co jeszcze bardziej wzburzyło internautów. Sprawca odjechał jak najszybciej, najwyraźniej nie chcąc zostać przyłapanym na gorącym uczynku. Nie wiedział, że jest nie tylko obserwowany, ale i nagrywany. Użytkownicy domagają się surowej kary za taki proceder. Niektórzy zastanawiają się również, jak udało mu się wjechać na parking, skoro z wyjazdem miał taki problem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, zdjęcie mówi wszystko

2. Pedofil został zamknięty w więzieniu na 25 lat. Po wyjściu na wolność wykorzystał małą dziewczynkę

- Dziwi mnie jedna rzecz na filmiku. Facet przejechał cały parking, robiąc masę szkód. Zagapił się, nie zobaczył znaku - ok, każdemu się zdarza. Po pierwszym uderzeniu, gdybym nawet się zagapił, poprosiłbym kogoś o pomoc i próbował wycofać, nie ruszając nic więcej. Ale nie, gość z inteligencją na bakier, sru, przez cały parking, zrywając wszystko po drodze, narażając się na ogromne koszty napraw - pisze jeden z internautów.

Widoe jest dostępne pod adresem:https://trojmiasto.tv/Dostawczak-demoluje-parking-w-Klifie-Gdynia-09-07-2020-video-44026.html

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  2. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona
  3. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje aktor znany z filmu o Bondzie
  4. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Duże niebezpieczeństwo, powoduje nudności, bóle głowy i wymioty
  5. Członkini komisji wyborczej przyłapana. Schowała karty do głosowania i nie chciała oddać, interweniowała policja
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Źródło: Trójmiasto.tv

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News