W głowie się nie mieści, co ludzie wyrabiali podczas otwarcia nowego sklepu. Porażające nagranie z polskiej miejscowości

W głowie się nie mieści, co ludzie wyrabiali podczas otwarcia nowego sklepu. Porażające nagranie z polskiej miejscowości Źródło: Koszałka/Facebook

Nagranie zostało zarejestrowane w miejscowości, gdzie został otworzony nowy market budowlany. Okazyjne ceny i ogromne promocje przyciągnęły tłumy klientów, którzy pojawili się przed sklepem jeszcze dzień przed otwarciem. Kolejka chętnych do zakupów w nowym sklepie ciągnęła się w nieskończoność, a gdy drzwi do sklepu się otworzyły, wszystko się zaczęło. Ochroniarze nie wiedzieli, jak opanować tłum. 

Nagranie rozpoczyna się jeszcze 7 sierpnia, gdy wieczorem przed nowym sklepem ustawiła się kolejka klientów. Przez całą noc ustawiało się w kolejce coraz więcej zainteresowanych osób. Podczas długiego wyczekiwania na wejście do sklepu, klienci tylko czekali na moment, aż w końcu drzwi do sklepu się otworzą. 

Nagranie z otwarcia sklepu 

Klienci już wiedzieli, że zbliża się godzina otwarcia drzwi wejściowych, wtedy tłum zbliżył się do wejścia. Klienci stali ściśnięci w wielkiej kolejce, nikt nie przestrzegał zasad bezpiecznego dystansu. Liczyło się tylko szybkie wejście do sklepu, by skorzystać z promocji, oferowanych przez właścicieli. 

Nagranie, jakie można obejrzeć w sieci, pokazuje, jak po otwarciu drzwi, ochrona miała problem, by zapanować nad tłumem. Klienci biegli, przepychali się, przewracali i upadali sobie pod nogi. Otwarcie sklepu i wielka kolejka zainteresowanych zaskoczyła nawet właścicieli sklepu, którzy postanowili podzielić się swoim zdaniem na temat zdarzenia w mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagranie stało się hitem w sieci

- Datę 08.08.2020 na długo zapamiętamy. Od dzisiaj otwarty jest kolejny już 11 oddział naszej firmy w Miszewie. Oj było gorąco! Ilość klientów na otwarciu nas pozytywnie zaskoczyła. Można nawet powiedzieć, że przewyższyła nasze oczekiwania i zmuszeni byliśmy skorzystać z pomocy firmy ochroniarskiej. Wraz z nimi nasza załoga starała się zapanować nad zgromadzonym tłumem. Widać, że promocje, które przygotowaliśmy na otwarcie, były strzałem w dziesiątkę (...) Trudności były jedynie z przekonaniem ludzi do utrzymania dystansu społecznego i zapanowania nad parkowaniem aut na zewnątrz budynku - można przeczytać na oficjalnej stronie sklepu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje z ostatniej chwili. W nocy zmarł dziennikarz TVP i TVN
2. Szumowski krytykuje osoby podważające istnienie epidemii. "Radzę zastanowić się, nad swoim zdrowiem psychicznym"

Nagranie z otwarcia nowego sklepu budowlanego w mieście zostało opublikowane w sieci i bije rekordy popularności. Internauci w zaledwie dwa dni od publikacji filmiku udostępnili go ponad 100 razy. Pod nagraniem wciąż pojawiają się nowe komentarze, w których internauci życzą wszystkim właścicielom takich hucznych otwarć. Poniżej zamieszczamy nagranie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ginekolog ujawnił prawdę. Powiedział, co myśli o Polkach „Powstrzymuję wymioty”
  2. Gwiazdor disco polo przesadził? Wszystko na żywo pokazała TVP, ręce opadają
  3. Potężny wybuch wstrząsnął polską miejscowością. Wśród rannych dziecko, okoliczne zabudowania zniszczone
  4. Niestety, mamy potwierdzenie. Kolejne regiony w Polsce objęte pomarańczową strefą
  5. Podchwytliwe pytanie w Milionerach. Uczestnik długo nie mógł się zdecydować

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News