Próbowała oszukać psa. Nagrała jego reakcję, wideo szybko stało się hitem internetu

Próbowała oszukać psa. Nagrała jego reakcję, wideo szybko stało się hitem internetu Źródło: streamable

Nagranie psa, które trafiło do internetu, wzbudziło sporo emocji. Zachowanie zwierzaka jest niesamowite. Czworonóg nie dał się oszukać swojej opiekunce, a sposób, w jaki jej to komunikował, pozostaje na długo w pamięci.

Nagranie pokazujące reakcję psa na próbę przechytrzenia go jest niekwestionowanym hitem internetu. Zmyślne zwierzę swoim zachowaniem podbiło serca internautów na całym świecie. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie. 

Pies, którego niełatwo oszukać

Bez wątpienia nagranie, na którym znajduje się pies w zabawnej sytuacji, potrafi poprawić humor wielu z nas, nawet w najgorszy dzień. Nie inaczej jest w przypadku tego psa rasy Husky, który został zarejestrowany podczas próby użycia na nim podstępu. Zwierzak nie dał się oszukać, a jego reakcja rozbawiła tysiące ludzi na całym świecie. Od czego się zaczęło?

W życiu każdego psa, który ma odpowiedzialnego opiekuna przychodzi dzień, w którym trzeba doprowadzić do ładu sierść. Nie wszystkie z czworonogów są entuzjastami takiej formy dbania o ich wygląd. Część z nich potrafi w wyraźny sposób okazać dezaprobatę. Czasami trzeba względem takich niesfornych psiaków zastosować sztuczki, mające na celu osłabienie ich czujności. Ten pies nie dał się zmylić. Nagranie z jego reakcją może wywołać łzy śmiechu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie psiego buntownika podbiło Internet

Pies, który nie był skory do zadbania o kondycję jego sierści, reagował nieufnością na widok szczotki. Husky ewidentnie nie zamierzał współpracować przy czynnościach pielęgnacyjnych. Chciał tego uniknąć, jednak jednocześnie darzył niezwykłym uwielbieniem swoją właścicielkę. Buzujące w nim skrajne emocje doskonale pokazuje nagranie, które trafiło do sieci.

Widać na nim, że zwierzak chce podejść do swojej właścicielki. Kobieta zachęca go do podejścia, jednak kiedy pies już zamierza się zbliżyć jego oczy dostrzegają szczotkę. Przedmiot, który ewidentnie kojarzy mu się z czymś nieprzyjemnym. Na jego widok zwierzę ostudza swój entuzjazm. Kobieta odsuwa przedmiot wzbudzający wątpliwości. Pies decyduje się na bliższe podejście. Jednak nie da się go przechytrzyć. Nadal widzi szczotkę w pobliżu. Nagranie pokazujące jego zachowanie jest nad wyraz urocze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dzięki niemu powstały największe hity, nuciły je miliony. Niestety, nie żyje
2. 13. emerytura do zmiany. Seniorzy będą mogli liczyć na wyższe kwoty?

Nie trzeba było długo czekać aż nagranie obiegło cały Internet. Ludzie z całego świata pokochali nieufnego psiaka, którego niełatwo oszukać. Nic dziwnego, jego reakcja jest niezwykle zabawna i może doprowadzić widza do łez. Wystarczy zobaczyć to nagranie samemu. Z pewnością wywoła uśmiech na wielu twarzach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mama kazała synkowi za karę stanąć w kącie. Pies zareagował natychmiast
  2. Zbigniew Hołdys trafił do szpitala. Konieczna była operacja
  3. Magda Gessler nie wytrzymała, ostro zaatakowała Polaków. Tak mocnych słów nikt nie mógł się spodziewać
  4. Powalające informacje o byłym mężu Marty Kaczyńskiej. Wiadomo, co robił z młodszą córką
  5. Córka Englerta i Ścibakówny wyrosła na piękną kobietę. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach, podobna do mamy?
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Źródło: WP Wideo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News