Nic nie zapowiadało tragedii. Nagle wydarzyło się najgorsze, nagranie dla osób o nerwach ze stali

Nic nie zapowiadało tragedii. Nagle wydarzyło się najgorsze, nagranie dla osób o nerwach ze stali Źródło: YouTube/CKI from China

W sieci pojawiło się przerażające nagranie. Tragedia, która wydarzyła się po kilku sekundach, jest niewiarygodna. Kompletnie nic nie zapowiadało takiego rozwoju wydarzeń. Wstrząśnięci świadkowie usiłowali pomóc, jednak akcja ratownicza była bardzo trudna. W sprawę musieli się zaangażować strażacy.

W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie. Kamera zarejestrowała zdarzenie, do jakiego doszło w miejscowości Chongqing w Chinach. Ten przerażający dzień mieszkańcy zapamiętają na bardzo długo. Wystarczyło zaledwie kilka sekund, aby na oczach innych osób rozegrała się tragiczna scena. Interwencja straży pożarnej była w tym przypadku konieczna. 

Sieć obiegło nagranie, na którym widać wstrząsającą scenę, w ciągu kilku sekund pod dwiema osobami zapadła się ziemia

Nagłe osunięcie chodnika z pewnością nie było czymś, czego spodziewaliby się przechodnie czy świadkowie zdarzenia. Do strasznego wypadku doszło 27 lipca w Chinach w miejscowości Chongqing. Dwie kobiety spacerowały sobie chodnikiem, gdy nagle w ciągu kilku sekund osunęła się pod nimi ziemia. 

Wystarczył zaledwie moment, by dwie spacerujące kobiety znalazły się pod ziemią. Wskutek nagłego osunięcia się ziemi powstała ogromna jama, która dosłownie je pochłonęła. Oprócz kobiet wpadły do niej także metalowe barierki. Co spowodowało tak tragiczne wydarzenie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według ustaleń, przyczyną osunięcia się ziemi były wcześniejsze intensywne opady deszczu, które pojawiły się w regionie. Na nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube widzimy świadków zdarzenia, którzy podchodzą do krawędzi dziury i usiłują wskazać, w którym miejscu mogą znajdować się kobiety, które stały się ofiarami okropnego wypadku. 

Bardzo słaba widoczność sprawiła, że nie było łatwo zlokalizować poszkodowane kobiety. Na miejscu musiała interweniować straż. Przy pomocy osób, które były świadkami zdarzenia udało się odnaleźć i uratować uwięzione pod ziemią kobiety. Obydwie doznały obrażeń, w związku z czym musiały zostać przewiezione do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
2. Magda Gessler przyłapana w nietypowym stroju. Pokazuje, co myśli o koronawirusie
3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, trzeba się dostosować

- Szłyśmy i nagle spadłyśmy. Moje stopy były uwięzione pod kamieniem - przekazała jedna z rannych kobiet. Jej noga została stłuczona, natomiast druga kobieta doznała ran w obrębie głowy. Sezon deszczowy trwający obecnie w Chinach to bardzo niebezpieczny czas. Powodzie to wówczas bardzo częste zjawisko. Tylko od początku czerwca ucierpiało już ponad 45 milionów ludzi, co najmniej 142 osoby zginęły luz zostały uznane za zaginione.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat ministerstwa i nagła decyzja Andrzeja Dudy. Trwa akcja
  2. Potwierdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Niestety, nie żyje
  3. Ekspert zdradził, co czeka Polaków w następnym tygodniu. Nie ma wątpliwości, będzie źle
  4. Kobieta chciała zaparkować przed blokiem. Sąsiedzi natychmiast zaczęli nagrywać, nie mogli powstrzymać śmiechu
  5. PKO BP wprowadza duże zmiany. Rewolucja w banku może zmienić życie wielu klientów

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News