Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat

Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat Źródło: Guardian News/Youtube

Nagranie z kościoła pokazuje, co działo się z księdzem podczas eksplozji, która miała miejsce w Bejrucie. Porażający film pojawił się w sieci i szybko obiegł media na całym świecie. Niestety, nie wiadomo, co stało się z duchownym, który w 22 sekundzie nagrania rozpoczął walkę o życie.

Nagranie z wybuchu w Bejrucie poraża wszystkich. Przypomnijmy, we wtorek w stolicy Libanu doszło do eksplozji. Już następnego dnia minister zdrowia z Libanu przekazał, że podczas eksplozji zginęło 135 osób, a około 5 tysięcy doznało obrażeń. Co więcej, po wybuchu doszło do olbrzymich zniszczeń w całym mieście. 

Wybuch w Bejrucie. Nagranie z kościoła

Zgodnie z oficjalnymi informacjami przekazanymi przez libańskie władze, do tragedii doszło na skutek pożaru niebezpiecznych chemikaliów, które składowane były w miejskim porcie. Eksplozja była na tyle silna, że całkowicie zniszczyła pobliskie budynki, a także uszkodziła wiele z tych, które znajdują się w promieniu kilku kilometrów od miejsca eksplozji. 

Jeszcze wiele godzin po wybuchu nad miastem unosiły się kłęby dymu. Niestety, zgodnie z oficjalnymi informacjami podczas eksplozji zginęło aż 135 osób, a około pięciu tysięcy doznało znacznych obrażeń. Nie wiadomo, co mogło stać się z księdzem z nagrania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nagranie kończy się kilka sekund po eksplozji 

Nagranie zostało wykonane w kościele Paroisse Saint Marion. Msza, która trwała podczas wybuchu była transmitowana w sieci. W budynku znajdował się ksiądz i kilka osób. Na nagraniu dobrze widać, że ksiądz prowadził mszę, gdy nagle w świątyni zgasły światła. Duchowny nie wiedział, co się dzieje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci
2. Nagła konferencja Szumowskiego. Wszystko wiadomo, wrócą uciążliwe obostrzenia
3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

Już kilka sekund po zgaszeniu świateł, na księdza zaczęły spadać ozdobne witraże. Po chwili kamera upadła, na ostatnich ujęciach widać, jak ksiądz próbuje uciec ze świątyni. Poniżej zamieszczamy nagranie z tego wydarzenia. Nie wiadomo, co mogło się stać z duchownym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Kinga Duda ukrywała prawdę przed wszystkimi. W końcu się wydało
  3. NBP właśnie przekazało informację dla wszystkich Polaków. Obowiązuje już od dziś
  4. Nie ma odwrotu, będą nowe obostrzenia. Wiceminister ujawnia szczegóły
  5. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News