Nagranie morderstwa Pauliny
Pixabay.com fsHH
Monika Majko - 5 Maja 2020

Zrobił Paulinie nieludzkie rzeczy. Na jego komputerze znaleziono porażające nagranie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nagranie wstrząsnęło funkcjonariuszami, którzy natychmiast zatrzymali 20-latka. Patryk D. z Nowego Dworu Gdańskiego przyznał się do brutalnego morderstwa swojej byłej dziewczyny, wszystko nagrał telefonem komórkowym. Kobieta nie miała żadnych szans, oprawca był bezlitosny.

Nagranie, które policjanci znaleźli na komputerze 20-latka z Nowego Dworu Gdańskiego, nie pozostawiło żadnych złudzeń. Patryk D. w brutalny sposób zamordował swoją byłą dziewczynę, 23-letnią Paulinę P. Kobieta nie miała żadnych szans, młody mężczyzna był bezlitosny. Został natychmiast zatrzymany przez wstrząśniętych funkcjonariuszy.

Nagranie znalezione na komputerze młodego mężczyzny pokazuje, w jaki sposób zamordował swoją byłą dziewczynę

Patryk D. z Nowego Dworu Gdańskiego był wzorowym uczniem, jednak sprawiał wrażenie nieco wycofanego. Znajomi młodego mężczyzny przekazali mediom, że choć sprawiał wrażenie miłego, miał w sobie również coś niepokojącego. Rówieśnicy nie pałali do niego sympatią.

- Słuchał metalu, interesował się gotykiem, satanizmem, bronią rycerską. Z pasją opowiadał o zabijaniu. Chwalił się, że „porozpruwał nożem” małe kotki. Robił wrażenie sympatycznego, ale był psycholem. Nikt w klasie go nie lubił - miało powiedzieć jego znajomy z liceum, zacytowany w "Super Expresie".

Koronawirus był we Francji już w grudniu zeszłego roku?Koronawirus był w Europie już w grudniu 2019? Niepokojące ustalenia francuskiego lekarzaCzytaj dalej

Paulina P. miała 23 lata i pochodziła z Podlasia. Ostatnio mieszkała w Warszawie wspólnie z koleżanką, z którą pokłóciła się na początku marca. Wówczas pojechała do Nowego Dworu Gdańskiego, żeby spotkać się ze swoim byłym chłopakiem.

- Byli ze sobą krótko. On był zaborczy, wulgarny, straszył nawet jej rodzinę. Paulina miała dość scen zazdrości i się z nim rozstała - relacjonowała koleżanka Pauliny P.

Nagrania wstrząsnęły policjantami, młody mężczyzna przyznał się do zabójstwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiesPostawiła przed psem farby i płótno, chwilę później przecierała oczy ze zdumienia. Niewiarygodne, co zrobił pupilCzytaj dalej

Spotkali się 8 marca w Nowym Dworze Gdańskim. Nie wiadomo, o czym rozmawiali, jednak tego samego dnia 20-latek udusił swoją byłą dziewczynę, obdarł ze skóry i poćwiartował jej ciało, po czym zakopał kawałki zwłok na polu we wsi Piotrowo. Za pomocą telefonu Pauliny P. wysłał do mamy kobiety SMS-a z wiadomością, by jej nie szukała. Policjantom zeznał, że odprowadził 23-latkę na autobus.

Dzisiaj grzeje:

1. Szumowski powiedział, do kiedy trzeba będzie nosić maseczki. Polacy się wściekną

2. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wyjawił, co stanie się z partią rządzącą i co powie nam Duda

Policjanci prowadzący śledztwo znaleźli na komputerze 20-latka wstrząsające nagranie z morderstwa Pauliny P. Młody mężczyzna zarejestrował telefonem komórkowym ćwiartowanie zwłok byłej dziewczyny. Patryk D. został natychmiast aresztowany. Za brutalne morderstwo byłej dziewczyny grozi mu dożywocie.

- Podejrzany przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Na trzy miesiące trafił do aresztu. Będzie badany przez biegłych psychiatrów - poinformował Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowego w Gdańsku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najważniejsze badania profilaktyczne. Każdy powinien je wykonywać
  2. Nie żyje polski mistrz Europy. Legendarny sportowiec przegrał walkę z ciężką chorobą
  3. Zbigniew Cybulski zginął pod kołami pociągu. Żona się załamała, najgorsze wyszło na jaw dopiero po śmierci aktora
  4. Jutro otwarcie żłobków i przeszkoli. Szumowski apeluje do rodziców, aby nie posyłali do nich dzieci, jest jeden wyjątek
  5. Wybory nie odbędą się 10 maja? Witek wystosowała oficjalne pismo
  6. Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji

MężczyznaMężczyzna i 11-latka nie mieli żadnych szans. Zdjęcia z miejsca tragedii porażają, tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News