Nauczycielka molestowała uczniów i wszystko nagrywała. Niebywałe, do czego zmuszała dzieci

Nauczycielka molestowała uczniów i wszystko nagrywała. Niebywałe, do czego zmuszała dzieci Źródło: .

Nagranie, które trafiło w ręce setek uczniów, stało się ostatecznym dowodem przeciw niej. Sprawa trafiła na szczęście do sądu, jednak chłopcy, których molestowała, będą mieć traumę już do końca życia. Nie powinna się nazywać pedagogiem.

Nagranie, na którym widać nauczycielkę molestującą swojego ucznia, jest po prostu obrzydliwe. 38-letnia kobieta nie miała skrupułów, aby "polować" i namawiać do seksu swoich podopiecznych i nie tylko.

Nagranie szybko się rozprzestrzeniło. Wszyscy widzieli, jak nauczycielka molestuje chłopców

Nauczycielka dała się ponieść i przez to zapadł już wyrok w jej sprawie. Nie dość, że molestowała uczniów, to w dodatku chętnie uwieczniała swoje "harce". Potem uczniowie również sami zaczęli ją nagrywać. 38-letnia nauczycielka z Marlborough Boys College w Blenheim w Nowej Zelandii umawiała się z nieletnimi i ich molestowała przez niecały rok. Aby nikt się nie zorientował, znikała z nimi w porze obiadowej i zamykała się w aucie. Tam uprawiali seks.

Nauczycielka nie miała też momentów zawahania, kiedy sama czekała na swoją córkę pod szkołą. Również wtedy zapraszała chłopców na seks w aucie. Doszło do tego, że zaszantażowała jednego z nich - jeśli 14-latek zerwie z nią znajomość, to ona się zabije. Wtedy w ramach zemsty nastolatek rozesłał nagranie z nauczycielką do innych uczniów. Chciał to zakończyć oraz zrobił to w ramach osobistej zemsty.

- Nastąpiło znaczne naruszenie zaufania, oskarżona próbowała manipulować ofiarami, kontrolować je, grożąc samookaleczeniem - argumentował prokurator Mark O'Donoghue przed ogłoszeniem wyroku.

Za swoje chwile słabości i szantaże została już skazana

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obrońca z kolei argumentował, że nauczycielka molestująca uczniów nie mogła im grozić, bo zwyczajnie by ich się bała - byli więksi i silniejsi. Sąd jednak zwrócił uwagę na to, że w tym wieku to jeszcze dzieci, poza tym chłopcy wolniej się rozwijają i łatwo nimi manipulować w taki sposób, jak robiła to 38-latka. Poza tym sędzia odrzucił prośbę o anonimowość i personalia kobiety dostały się do mediów.

Dzisiaj grzeje: 1. "Zemsta faraona" wcale nie jest mitem. Dotyka wielu turystów, da się jednak z nią walczyć
2. Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje znany polski dziennikarz

Ostatecznie Jaimee Cooney usłyszała wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności, ale to nie wszystko. Zostanie też umieszczona na specjalnej liście pedofilów. Podczas procesu nauczycielka przyznała się też do tego, że molestowała nie tylko dwójkę chłopców widocznych na nagraniu, ale było więcej ofiar - nieco starszych, którzy w świetle prawa mogli już uprawiać seks. W związku z tym kobieta została skazana jedynie za molestowanie dwóch 14-latków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Na ciele 22-latki nagle zaczęły się pojawiać siniaki. Nie żyje
  4. Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Nie żyje 10-latka, razem z mamą i 3-letnim bratem trafili do szpitala
  5. Ukrywali tę wiadomość przed mediami. Zmarł aktor i twórca uwielbianego serialu

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News