Niewyobrażalne sceny w polskim szpitalu. Pacjent opublikował wstrząsające nagranie, ręce opadają

Niewyobrażalne sceny w polskim szpitalu. Pacjent opublikował wstrząsające nagranie, ręce opadają Źródło: Facebook.com bogdan.krogulski

Nagranie z polskiego szpitala wstrząsnęło mediami społecznościowymi, jeden z pacjentów opublikował porażający film. Jego relacja wywołuje gęsią skórkę.

Nagranie pochodzi z jednego z polskich szpitali, pacjent opublikował je w swoich mediach społecznościowych. To, co dzieje się w placówce podczas szalejącej w kraju pandemii koronawirusa wywołuje gęsią skórkę, internauci są poruszeni filmem. Pod postem mężczyzny pojawiło się wiele emocjonalnych komentarzy.

Nagranie z polskiego szpitala zszokowało internautów

Jeden z pacjentów Szpitala Miejskiego nr 1 w Sosnowcu nagrał film, na którym pokazuje, co dzieje się w placówce w czasie panującej w kraju pandemii koronawirusa. Mężczyzna opublikował swoje wideo na Facebooku, by uświadomić jak najwięcej osób o dramatycznej sytuacji w placówce.

- Chciałbym wam opowiedzieć, jak wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o pacjentów, personel, o wszystkim co tutaj się dzieje, bo ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Zostaliśmy tutaj w sześcioro pacjentów z jedną pielęgniarką na oddziale. Tylko dzisiaj zostało 8 osób wywiezionych z pozytywnym wynikiem na koronawirusa. Leżę z sąsiadem, który ma wynik ujemny, ale w tej samej sali leży z nami sąsiad, który ma wynik pozytywny. Kilka godzin w jednym pomieszczeniu. Wychodząc na korytarz widzimy pustki nie ma lekarzy, są tylko osoby z pozytywnymi wynikami, które nie zdążyły wyjechać, bo tylko tak się można stad wydostać - relacjonuje mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie pacjenta trafiło do mediów społecznościowych

Według pacjenta, na oddziale brakuje personelu medycznego, który powinien opiekować się chorymi. Mężczyzna przeszedł trzykrotnie testy na koronawirusa, za każdym razem wynik był ujemny. Mimo tego, wciąż przetrzymywany jest na kwarantannie w szpitalu pełnym zakażonych pacjentów.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

- Jestem po 3 wynikach ujemnych, jestem wciąż pod kwarantanną. Nikt nie chce mnie stąd tutaj wypuścić. Na całym oddziale jest jedna pielęgniarka. Jest pani, która wymaga stałej opieki lekarskiej, tej opieki tutaj nie ma [...] Ludzie nie macie pojęcia co tutaj się dzieje, pielęgniarki są z pozytywnymi wynikami, lekarze z pozytywnymi wynikami, pani ordynator oddziału, która nie powinna tutaj być od 28 marca, wyszła dopiero dzisiaj, wyszła z wynikiem pozytywnym. Wcześniej została, bo poczucie obowiązku kazało jej tutaj zostać. Niech się ktoś tym zainteresuje, zostaliśmy praktycznie bez opieki - zaapelował poruszony pacjent w swoim nagraniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. W Polsce sprawdza się włoski scenariusz? Najbliższe dni będą kluczowe
  4. Dorota Szelągowska drży w obawie o życie syna. "Nie będę posyłać go na śmierć"
  5. Już nie ma złudzeń. Łukasz Szumowski i szef KPRM zabrali głos w sprawie Wielkanocy
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News