Nagranie z karetki
pixabay.com arembowski
Weronika Wasiak - 4 Listopada 2020

Do sieci trafiła rozmowa ratowników z karetki. Pilnie potrzebowali pomocy, nie do wiary co się stało

Zadziwiające nagranie rozmowy ratowników medycznych z karetki pogotowia. Pilnie potrzebowali pomocy, finał całego zajścia odbiera mowę.

Niewiarygodne nagranie z udziałem ratowników momentalnie stało się internetowym viralem. Użytkownicy z nie dowierzają słuchają rozmowy pracowników służby zdrowia, którzy w najmniej spodziewanym momencie znaleźli się w trudnej sytuacji.

Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychPilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychCzytaj dalej

Ratownicy medyczni pilnie potrzebowali pomocy. Finał nie mieści się w głowie, nagranie w sieci

Z początkiem listopada w serwisie YouTube pojawił się zadziwiający materiał - to nagrana rozmowa między ratownikami medyczni a centralą. Jak możemy usłyszeć, będącym akurat w czasie akcji funkcjonariuszom zepsuła się karetka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

- Padła nam karetka. Prawdopodobnie akumulator, więc tak sobie siedzimy ubrani i byśmy jakiegoś wsparcia potrzebowali - mówi jeden z ratowników.

W dalszej części nagrania słychać, jak pracownicy wymieniają się informacjami na temat ewentualnych uszkodzeń pojazdu czy lokalizacji, w której doszło do awarii.

Gdy mężczyznom już prawie udało się ustalić, co uległo uszkodzeniu oraz jakiej pomocy ratownicy mogą się spodziewać, w tle pojawił się głos nieznanej, jak się szybko okazało, zupełnie przypadkowej kobiety.

Osoba postronna, nasłuchująca akurat warszawskie pogotowie, dowiedziała się o zaistniałej sytuacji i postanowiła zareagować, wysyłając do pracowników karetki ratunek.

- Jak masz możliwość to jedź go ratuj, bo na lawetę z bazy pewnie będzie długo czekać. Może się uda ich odpalić - słychać w odbiorniku.

Już kilka minut później w radiu pada informacja ze strony ratowników, którzy poinformowali centralę, że pomoc od osoby postronnej właśnie przybyła!

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz

2. Właśnie przekazali, stanie się dziś o 20. Premier odpowie na nasze każde pytanie

3. Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat

- Do zespołu, który jedzie nas ratować z kablami... jakiś postronny człowiek przyjechał do nas specjalnie z kablami. Żyjemy, działamy - oznajmił ratownik. Byli przekonani, że na pomoc będą musieli czekać o wiele za długo, padły też słowa o pchaniu pojazdu.

Na końcu pojawiły się żarty, że dziękują za oferowaną pomoc i wypiją w imieniu centrali, która miała zorganizować im ratunek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony pies prawie rok chował się pod śmietnikiem. Nie dawał się nikomu dotknąć
  2. Na jaw wyszło, gdzie mieszka Robert Kubica. Wielkie bogactwa za miliony, można się zgubić (FOTO)
  3. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej
  4. Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocy
  5. Mama szła z synem za rękę. Nagle zrobiła niewyobrażalną rzecz, nagranie z polskiego miasta tylko dla wytrwałych
  6. Naukowcy zaobserwowali przerażające zjawisko. Czarna dziura rozerwała całą gwiazdę, nie do uwierzenia
  7. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News