Mężczyzna zostawił w kuchni ukrytą kamerę. Gdy zobaczył, co jego dziewczyna wyprawia z psem, odebrało mu mowę

Mężczyzna zostawił w kuchni ukrytą kamerę. Gdy zobaczył, co jego dziewczyna wyprawia z psem, odebrało mu mowę Źródło: youtube/ T&T Creative Media

Nagranie opublikowane w sieci zwyczajnie odbiera mowę. Mężczyzna, który zamontował ukrytą kamerę we własnym domu nie spodziewał się, że uwieczni na taśmach coś takiego.

Nagranie z zamontowanej w kuchni kamery wprawia w niemałe osłupienie. Nie mieści się w głowie, że coś takiego mogło zostać zarejestrowane. Jednocześnie jest to dowodem na fakt, że żaden właściciel nie jest w stanie przewidzieć zachowania swojego nawet wieloletniego pupila. Autor tego filmiku z pewnością nie przewidział, że czworonóg zachowa się w taki sposób.

Zamontował w kuchni kamerę, która uchwyciła coś niebywałego. Nagranie odbiera mowę

Opublikowane w serwisie społecznościowym YouTube krótkie nagranie pochodzi z domu, a dokładniej kuchni, Jose Pereza. Mężczyzna od dawna był już szczęśliwym posiadaczem suczki imieniem Nina, która była jednak zmuszona często zostawać sama, gdy on wychodził do pracy. By mieć pewność, że pod jego nieobecność zwierzak nie rozrabia, ale również, że jest bezpieczny, postanowił zamontować ukrytą kamerę. Regularnie sprawdzał taśmy i choć nigdy nic nie wzbudziło jego podejrzeń, zdecydował się nie zdejmować kamer. 

Z czasem w jego życiu pojawiła się "kobieta ideał", w której zakochał się do szaleństwa. Jose nie miał wątpliwości, że jego nowa partnerka jest dobrą i kochającą zwierzęta dziewczyną, jednak obawiał się, że Nina może jej nie polubić. Pewnego razu musiał wyjechać w sprawach służbowych. Jego wątpliwości nasiliły się jeszcze bardziej, gdy w czasie wyjazdu nagle otrzymał powiadomienie na swój telefon. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kamery, które zamontował w swojej kuchni, rejestrowały każdy ruch po północy przesyłając na jego komórkę ostrzeżenie. Gdy będąc z dala od domu otrzymał komunikat zmartwił się jeszcze bardziej, jednak na szczęście mógł za pomocą specjalnej aplikacji obejrzeć zapis z kamer i przekonać się, czy rzeczywiście wydarzyło się coś niepokojącego. Wówczas dostrzegł coś, co wprawiło go w osłupienie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka

2. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu

3. Joanna Liszowska w szpitalu. Wiemy, co dzieje się z aktorką

Zauważył, że jego obawy co do tego, czy Nina zaakceptuje jego nową dziewczynę okazały się niesłuszne. "Panie" nie tylko się polubiły, ale i zaprzyjaźniły, a najlepszym dowodem na to był ich wspólny taniec w kuchni, który to zarejestrowały kamery. Kobieta i pupil jej ukochanego świetnie się razem bawiły. Zaskoczony Jose postanowił podzielić się nagraniem w sieci, gdzie internauci wprost oszaleli na jego punkcie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
  2. Polski piłkarz nagle zaginął. Rodzina nie ma z nim kontaktu, bliscy proszą o pomoc każdego
  3. Dorota Wellman kontra Magda Gessler. Gwiazdy TVN biją się o pół miliona złotych
  4. Obowiązkowa kwarantanna dla Polaków wracających z zagranicy? Szumowski zdradza plan rządu
  5. Magdalena Ogórek wolałaby, żeby nagrania zniknęły z sieci. Nikt nie wie, czym zajmowała się przed laty
  6. Nagły komunikat ws. wesel, ważne zmiany. Wielu Polaków będzie musiało zmienić plany
  7. Ostre cięcia w Lidlu, wiele produktów kupisz 80% taniej. Oferta już ruszyła, ale czasu nie jest dużo
  8. Gwiazda Klanu ma ekstremalnie niską emeryturę. Znajomi się z niej śmieją, ona nie narzeka, ciężko pracuje i ma kontrowersyjne podejście do diet
  9. Dorota Wellman straci pół miliona przez Magdę Gessler? ”Magdzie bardzo zależy. Była już u Miszczaka”

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News