Podejrzewali, że w szkole dzieją się dziwne rzeczy. Zainstalowali ukryte kamery, nagranie wywołuje ciarki na plecach

Podejrzewali, że w szkole dzieją się dziwne rzeczy. Zainstalowali ukryte kamery, nagranie wywołuje ciarki na plecach Źródło: youtube.com DEERPARKCBS

Nagranie obejrzano prawie 18 milionów razy - to tylko świadczy o jego popularności. Wielokrotnie przeanalizowali go ci niewierzący w zjawiska nadprzyrodzone oraz ci, którzy wierzą, że duchy są na wyciągnięcie ręki. Nagranie z ukrytej kamery mrozi krew w żyłach. Prawda czy ustawka?

Nagranie bije rekordy popularności, a internauci sprzeczają się ze sobą, czy takie anomalie mogły naprawdę mieć miejsce. Raczej nikomu nie było do śmiechu, skoro pracownicy zdecydowali się na ukryte kamery.

Kamery zarejestrowały kilka przerażających zjawisk

Szkoła w Deer Park w Irlandii od dłuższego czasu cieszyła się niechlubnym tytułem nawiedzonej placówki. Nauczyciele oraz uczniowie nie potrafili wyjaśnić wielu dziwnych zjawisk. Czuli chłód, a nad ranem pracownicy znajdowali porozrzucane rzeczy w salach i na korytarzach. Jedna z nauczycielek była też zdziwiona, że jej pies za nic nie chciał przekroczyć progu szkoły, jakby się czegoś obawiał. W końcu postanowiono zainstalować ukryte kamery w kilku miejscach.

Kamery zarejestrowały kilka szokujących rzeczy. Nagranie z 1 października 2017 roku pełne jest niewytłumaczalnych zjawisk. Wszystko zaczęło się o 3:07 w nocy, kiedy to drzwi na końcu korytarza otworzyły się z wielkim hukiem, a po chwili równie głośno zamknęły. Można by tutaj mówić o manipulacji, jednak kolejne zdarzenia szybko to wykluczyły.

Nagranie może nieźle przestraszyć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Potem następuje chwila przerwy, a następnie nagle zaczyna poruszać się jedna z szafek po lewej stronie. Wielokrotnie chwieje się w przód i w tył, jednak się nie przewraca. Duch chyba upodobał sobie uczniowskie szafki, ponieważ potem skupia się na kolejnej. Jedna ze skrytek otwiera się z impetem, widać też wypadające kartki. Kiedy wydaje się, że duch już się uspokoił, dzieje się jeszcze jedna rzecz.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Sama nie jest w stanie sobie poradzić
2. Nie żyje ekspedientka zakażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów

Znów następuje chwila spokoju - w pewnym momencie znak ostrzegający przed mokrą podłogą zostaje szarpnięty przez niewidzialną siłę i odrzucony niedaleko. Pracownicy szkoły mają więc dowód na to, że w ich placówce straszy, a duch nie ma zamiaru się wynieść. Nagranie można obejrzeć poniżej - nie wydaje się, żeby to był tylko nieśmieszny żart.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  2. Robert Lewandowski coraz bliższy końca kariery? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości
  3. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Wyjątkowa sytuacja przez całe wakacje
  4. Wydano alerty I i II stopnia. Pół Polski znajduje się w niebezpieczeństwie, najgorzej będzie w jednym województwie
  5. Dodatkowe 500 zł dla emerytów i rencistów? Przełomowa decyzja senatu
  6. Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News