Do sieci wyciekło porażające nagranie z produkcji mięsa. Nie mieści się w głowie, co do niego wstrzykują

Do sieci wyciekło porażające nagranie z produkcji mięsa. Nie mieści się w głowie, co do niego wstrzykują Źródło: LiveLeak / mourtad

Nagranie z fabryki dostarczającej do sklepów mięso wyciekło do sieci. Porażający film wstrząsnął internautami, wielu z nich zastanawia się, czy warto dalej jeść mięso.

Nagranie z fabryki mięsa zostało opublikowane w sieci, internauci są oburzeni tym, co zobaczyli na filmie. Wielu użytkowników sieci jest niezwykle poruszonych widokiem nagranym przez kamerę w jednym z zakładów, który dostarcza do sklepów przetwory mięsne. 

Nagranie z fabryki mięsa jest wstrząsające

Porzucenie mięsa i przejście na dietę wegetariańską lub nawet wegańską jest ostatnio dość popularne. Coraz więcej osób świadomie rezygnuje z produktów pochodzenia zwierzęcego w swojej diecie. Przyczyn takich decyzji jest wiele - jedni kierują się kwestiami etycznymi inni zdrowotnymi. Nagranie, które wyciekło do sieci da argumenty obu tym grupom. Warto rozważyć jedzenie mięsa, również pod względem ekonomicznym, bo kiedy kupujemy najtańsze wyroby z marketu, musimy liczyć się z konsekwencjami zdrowotnymi, jakie możemy ponieść.

Do sieci wyciekł porażający film z jednej z chińskich fabryk mięsa. Widać na nim, jak pracownicy zakładu wstrzykują w przygotowywane porcje produktów różne substancje, mające na celu poprawienie ich wyglądu, powiększenie objętości i wagi mięsa oraz zakonserwowanie go od środka. Dzięki temu, obniżają koszty produkcji, ale produkty są fatalnej jakości i mogą być szkodliwe dla zdrowia. Dotyczy to zarówno drobiu, wieprzowiny, jak i mięsa oraz ryb.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU [POD GALERIĄ 

Nagranie przeraziło internautów

W tym celu wstrzykuje się m.in. roztwór wody z solą i choć nie jest to bezpośrednio groźne dla naszego zdrowia, może spowodować kilka nieprzyjemnych zaskoczeń. Np. jeśli kupimy mięso słabej jakości, przy gotowaniu, w wyniki odparowania wody, stracimy bardzo dużo z jego objętości. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że trafimy na nieświeży produkt. Choć sól ma właściwości konserwujące, w tak małej ilości raczej nie uchroni nas przed zatruciem pokarmowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu

2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Jeżeli nie chcemy rezygnować z mięsa, warto zainwestować w wyroby z ekologicznych hodowli i sprawdzonych źródeł pochodzenia. Zyskamy pewność, że mięso jest dobrej jakości i po jego spożyciu nie grożą nam niespodziewane nieprzyjemności. 


LiveLeak / mourtad

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News