O nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w miejskim autobusie

O nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w miejskim autobusie Źródło: Twitter.com nowyJW

Nagranie z interwencji w jednym z miejskich autobusów trafiło do sieci, internauci są wstrząśnięci. W pojeździe doszło do porażających scen, wszystko zarejestrowano telefonem komórkowym. W tle słuchać lament i płacz dzieci. W internecie rozgorzała dyskusja.

Nagranie z policyjnej interwencji w jednym z autobusów miejskich zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy od wstrząśniętych internautów. W pojeździe doszło do porażających scen.

Nagranie wstrząsnęło internautami, w sieci trwa dyskusja

Policja brutalnie interweniowała w jednym z autobusów miejskich w Jeleniej Górze. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce przez kierowce pojazdu. Policjanci siłą wyprowadzili z pojazdu 35-letniego mężczyznę, który nie reagował na ich polecenia. W autobusie zostały jego córki, a wszystko zostało nagrane telefonem komórkowym, a film trafił do sieci.

Na nagraniu, opublikowanym na Twitterze, widać, jak policjanci upominają pasażera, by opuścił pojazd wraz z hulajnogą elektryczną, którą do niego wniósł. Kiedy mężczyzna nie reaguje na ich polecenia, funkcjonariusze podejmują działanie i siłą wyprowadzają 35-latka z pojazdu, a następnie skuwają go kajdankami na chodniku. W tym czasie przerażone córki mężczyzny zaczynają lamentować i płakać. Nagranie urywa się w momencie, kiedy mężczyzna zostaje podniesiony z chodnika i odprowadzony do policyjnego radiowozu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie wywołało gorący dyskusję w sieci na temat zasadności siłowej interwencji policjantów

Pod postem z nagraniem szybko pojawiło się wiele komentarzy od poruszonych tą sytuacją internautów. W sieci rozgorzała dyskusja na temat zasadności użycia siły przez funkcjonariuszy. Jedni bronią policjantów, inni stanowczo podkreślają, że posunęli się zbyt daleko w swoich działaniach. Sprawę z Jeleniej Góry skomentowała również Polska Policja. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioł uderzył z potężną siłą. W jednej chwili śmierć poniosło 10 dzieci, tragiczne wiadomości

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Rząd wydłużył uciążliwy zakaz do 15 września. Później wcale nie będzie lepiej

- Przede wszystkim mężczyzna był poszukiwany - interwencja w związku ze zgłoszeniem kierowcy wobec mężczyzny pod wpływem alkoholu, który pomimo próśb kierowcy naruszał prawo, znieważył interweniujących funkcjonariuszy oraz groźbą próbował zmusić ich do odstąpienia od czynności - przekazała Polska Policja na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
  4. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
  5. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
  6. Mówiono, że jest gruba i skąpa, a została królową kuchni na długo przed Gessler. Zwykła kucharka stworzyła kulinarną biblię Polski

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News