Zaczęli słyszeć w nocy dziwne hałasy i zainstalowali ukrytą kamerę. Nagranie zwaliło ich z nóg

Zaczęli słyszeć w nocy dziwne hałasy i zainstalowali ukrytą kamerę. Nagranie zwaliło ich z nóg Źródło: YouTube / Inside Edition

Nagranie, które powstało na strychu domu młodego małżeństwa, naprawdę je przeraziło. Para zamontowała tam kamerę, gdyż nocami słyszała dziwne hałasy. Niestety okazało się, że Jerome i Ashley zdecydowanie się nie przesłyszeli.

Nagranie ze strychu małżonków Jerome'a i Ashley Kennedy pokazało już wiele światowych mediów. Nie ma w tym niczego dziwnego - krótki film poważnie przeraził parę, która niedługo wcześniej wprowadziła się, z malutkim dzieckiem do starego domu w Pittsburghu. Początkowo rodzina nawet nie wyobrażała sobie, jaki stres i strach ich tam czeka.

Nagranie ze strychu przeraziło małżonków

Jerome i Ashley byli przygotowani na hałasy, gdyż w sąsiednim domu przeprowadzano generalny remont. Dla małżonków był to poważny problem głównie ze względu na obecność malutkiego dziecka. Prawdziwe zdenerwowanie, ale przede wszystkim przerażenie pojawiło się jednak po kilku dniach, kiedy to w nocy usłyszeli dziwne odgłosy, dobiegające z własnego strychu. Poza tym dojrzeli też światła, jakie miały zostać włączone tuż nad ich sypialnią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para zdecydowała się nie pozostawiać swych obaw bez reakcji, dlatego też Jerome zamontował na poddaszu kamerę. Niestety okazało się, że rzeczywiście do ich domu wkradał się intruz. Był to właściciel sąsiedniego domu. Włamanie umożliwiła mu ruchoma ściana i wykonane celowo dziury. Przed wyjściem sprawy na jaw małżonkowie nie zdawali sobie sprawy z tego, że podobne przejście między budynkami w ogóle istnieje.

Okropne motywy działań włamywacza

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina wyrzucona z samolotu. Pasażerowie skarżyli się na ich zapach, linie lotnicze dostały pozew
2. Tragedia, nie żyje polska gwiazda. Okoliczności śmierci są wstrząsające

69-letni mężczyzna, którego twarz można było dostrzec na poważnie niepokojącym nagraniu, miał zdaniem prawnika młodej rodziny wkradać się do sąsiedniego domu, aby podglądać parę w sypialni. Ostatecznie usłyszał więc oficjalne zarzuty i został postawiony przed sądem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?
  4. Kotlety schabowe to już przeszłość, teraz na stołach rządzą "finezyjki". Bajecznie prosty przepis na niebo w gębie
  5. Choroba zaatakowała nagle i z podwójną siłą. Nie żyje wybitny muzyk, ogromna strata

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News