Policja udostępniła porażające nagranie. Potrzebna pilna pomoc w znalezieniu sprawcy

Policja udostępniła porażające nagranie. Potrzebna pilna pomoc w znalezieniu sprawcy Źródło: Policja Facebook Włodawa Na Sygnale

W sieci pojawiło się porażające nagranie udostępnione przez policję. Funkcjonariusze apelują o pilną pomoc. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia, które zostało udokumentowane przez monitoring. Internauci są w szoku, widząc, co się stało. Obawiają się o własne bezpieczeństwo.

Szokujące nagranie zostało udostępnione w sieci przez policję. Mężczyzna, który znalazł się na filmie, nie miał pojęcia, że jest nagrywany. Niewiarygodne sceny sprawiły, że internauci są w szoku. Z kolei funkcjonariusze proszą o pilną pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy zdarzenia. 

Szokujące nagranie udostępnione przez policję, funkcjonariusze proszą o pomoc

Na profilu Włodawa Na Sygnale na Facebooku opublikowano porażające nagranie. Film został wcześniej udostępniony przez policję, ponieważ funkcjonariusze proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Do jednego z mieszkań na terenie gminy Włodawa. Na nagraniu widać mężczyznę, który włamał się do mieszkania, a następnie zajął się jego plądrowaniem. Nie miał pojęcia, że wszystko zostaje właśnie zarejestrowane na kamerach monitoringu. 

- Włodawscy policjanci poszukują sprawcy włamania do jednego z mieszkań w gm. Włodawa. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać włamywacza gdy wybija szybę w oknie, a następnie wchodzi do wnętrza domu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z włodawską komendą tel. 47 813 22 23 lub dyżurnym komendy: 47 813 22 09. Informację można przekazać anonimowo! - napisano na profilu Włodawa Na Sygnale na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgłoszenie o włamaniu włodawska komenda otrzymała w miniony weekend. Mieszkaniec gminy Włodawa miał poinformować służby o włamaniu do domu jego sąsiada. Policjantom udało się zabezpieczyć monitoring, na którym wyraźnie widać mężczyznę, który wybija szybę w oknie, po czym wchodzi do salonu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu

2. Rewolucyjna zmiana weszła właśnie w życie. Dotyczy całej Polski

3. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata

Internauci są przerażeni opublikowanym nagraniem. Niektórzy z nich sugerowali, że włamanie może być powiązane z innymi, które miały miejsce na terenie powiatu włodawskiego. Bardziej spostrzegawczy zwrócili również uwagę na charakterystyczny tatuaż znajdujący się na lewej nodze, sugerując ten znak jako punkt zaczepienia w śledztwie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów, nie żyje znana pogodynka. Ciało znaleziono w mieszkaniu, miała 42 lata
  2. Dramatyczny apel Marcina Millera. Gwiazdor disco polo błaga o pomoc
  3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Już dziś w życie wchodzi wielka zmiana w całej Polsce
  4. Rząd w ostatniej chwili zmienił zakaz. Wielu Polaków odetchnie z ulgą, najlepsza wiadomość
  5. "Czy on naprawdę wierzy w to, co mówi?" Rzecznik Praw Dziecka grzmiał w programie na żywo, tego jeszcze nie było

Źródło: Facebook Włodawa Na Sygnale, Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News