Nagrali ukradkiem Dudę! Film trafił do sieci

Nagrali ukradkiem Dudę! Film trafił do sieci Źródło: fot. youtube.com/Prezydent.pl

Andrzej Duda słynie z chętnej interakcji z obywatelami. Głowa państwa uwielbia selfie z Polakami i uczestnictwo w imprezach masowych, gdzie śpiewa wraz z tłumem i doskonale się bawi. Teraz w internecie krąży film, na którym widać, jak prezydent RP tańczy wraz z pielgrzymami.

Od 22 lat na Polach Lednickich w Imiołkach w powiecie gnieźnieńskim organizowane są ogólnopolskie, ale też międzynarodowe spotkania młodzieży katolickiej LEDNICA 2000. Pomysłodawcą i wieloletnim prowadzącym imprezy był dominikanin Jan Góra, który po swojej śmierci został nawet pochowany na Polach. Co roku na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 przyjeżdżają dziesiątki tysięcy młodych chrześcijan. W zeszłym roku Imiołki odwiedziło aż 90 tys. osób, a w poprzednich latach liczba ta sięgała magicznych 100 tys. Na Spotkanie zaproszony w charakterze gościa specjalnego został nawet prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda. Festiwalowa atmosfera imprezy bardzo przypadła mu do gustu.

Andrzej Duda już wie, że tańcem można wielbić Boga

Lednica charakteryzuje się innym niż znane z kościołów podejściem do modlitwy i obcowania z Absolutem. Tam wiara i rozmowa z Bogiem są wyrażane tańcem, śpiewami, dobrą zabawą i poznawaniem nowych osób, które jak wiadomo nosząc w sobie miłość pańską, mogą ją nam przekazać. Teraz po wizycie na Polach Lednickich także Andrzej Duda wie, że tańcem można, a nawet należy wielbić Boga. Dowodem na to jest nagranie, na którym wyraźnie widać, jak najważniejsza osoba w państwie polskim radośnie podskakuje i macha rękami niczym w świątyniach, do których uczęszczają czarni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Sam prezydent jak na razie nie odniósł się do swojego tańca ani nagrania. Faktem jest jednak, iż stało się ono hitem w internecie oraz niestety powodem do żartów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wypadek polskiego wojska! Auto leży na boku
  2. Błaszczak okrutnie poniżony. Kroi się skandal
  3. Dziennikarz wyciągnął to po latach. Kaczyński będzie wściekły
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News