Jarosław Kaczyński rządzi Prawem i Sprawiedliwością twardą ręką. Teraz sytuacja w partii wydaje się jednak wymykać mu się spod kontroli. Posłowie PiS zaczynają występować przeciwko prezesowi w bardzo istotnej kwestii. Partia jest o krok od upadku.

Okazuje się, że parlamentarzyści PiS chcą wymóc na prezesie pozostanie Beaty Szydło na stanowisku premiera. Wewnątrz klubu rzekomo tworzą się stronnictwa i koterie, które starają się umieścić na czele rządu swojego kandydata. W partii ma miejsce prawdziwy bunt, który skończyć się może rozpadem partii.

ZOBACZ TAKŻE: Światowy ewenement! PiS stworzy rejestr osób homoseksualnych i z depresją

Koterie w PiS

Według zakulisowych informacji, więcej posłów opowiada się za Beatą Szydło. Silne stronnictwo niechętne nominacji Mateusza Morawieckiego stanowi spory problem dla Jarosława Kaczyńskiego. Zwłaszcza, że wśród sojuszników pani premier są ważne figury w partii. Za pozostawieniem Beaty Szydło na jej obecnym stanowisku opowiada się chociażby sam Antoni Macierewicz.

Różnice w wizjach przyszłości premier prowadzą do bardzo mocnych konfliktów w PiS. Za kulisami mówi się o istnym buncie w partii. Ostatecznie, może się on zakończyć prawdziwym rozłamem.

ZOBACZ TAKŻE: Jest sposób na Kaczyńskiego i Pawłowicz. Wpis internautki wszyscy podają dalej

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu


Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

Zobacz również