Nagła śmierć młodej kobiety
Facebook.com Danielle Finlay Brookes
Konrad Karpiuk - 22 Maja 2020

Niespodziewana śmierć uwielbianej kobiety wstrząsnęła wszystkimi. Teraz zrozpaczeni bliscy proszą o pomoc

Nagła śmierć młodej kobiety zaskoczyła jej bliskich. Nikt się nie spodziewał, że odejdzie od nich tak wcześnie. Od jakiegoś czasu widzieli, że dzieje się z nią coś niepokojącego, ale nie spodziewali się, że dojdzie do tak tragicznych wydarzeń. O sprawie zrobiło się głośnej, bliscy teraz błagają o pomoc w mediach społecznościowych.

Nagła śmierć Danielle Finlay Brooks wstrząsnęła jej bliskimi. 23-letnia brytyjka mieszkała na Majorce od kilku lat. Epidemia koronawirusa zmieniła to miejsce nie do poznania, To właśnie z powodu rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2, 23-latka nie pracowała (wcześniej zarabiała jako barmanka).

Nagła śmierć młodej kobiety, nikt się nie spodziewał

Jej znajomi zauważyli, że od kilku tygodni Danielle zachowuje się nieswojo. Zawsze była raczej pogodną i pełną energii osobą, a w ostatnim czasie widać było, że coś ją gryzie. Jak mówili jej bliscy "nie była sobą" bo takiego zachowania się po niej kompletnie nie mogli spodziewać. Niestety, zakończyło się to tragedią.

Jajka zdrowe żółtkoKtóre żółtko jest najzdrowsze? Tylko 1 na 10 osób potrafi wskazać prawidłową odpowiedźCzytaj dalej

W pewnym momencie zaczęło być jeszcze bardziej niepokojące. Przez kilka godzin nie było z nią żadnego kontaktu. Dzwoniono zarówno do jej domu rodzinnego, jak i do mieszkania na Majorce. Niestety, bez żadnej odpowiedzi. Skontaktowano się więc z właścicielem mieszkania oraz zawiadomiono policję.

Rodzina błaga internautów o pomoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka, zdjęciaNiewiarygodne, co z nudów zrobiła swojej małej córeczce na kwarantannie. Zdjęcia natychmiast obiegły siećCzytaj dalej

Funkcjonariusze uzyskali od właściciela mieszkania klucz do drzwi. Gdy weszli do środka, było za późno. Poszukiwania ciała nie trwały długo, znaleziono je w szafie. Dziewczyna była martwa o kilku godzin. Policja stwierdziła, że nie ma podejrzeń o zabójstwie, więc wszystko wskazuje na samobójstwo.

Dzisiaj grzeje:

1. IMGW właśnie wydało ostrzeżenia dla połowy kraju. Pilne alarmy, jest zagrożenie dla zdrowia i życia
2. 30-letnia córka Cezarego Pazury wygląda nieziemsko. Właśnie zrobiła niezwykłą rzecz

Jej rodzina i bliscy bardzo chcieliby sprowadzić jej ciało do kraju. Niestety, to kosztuje i to niemałe pieniądze. Założono więc zbiórkę na portalu GoFundMe. Zebrane pieniądze mają pomóc w sprowadzeniu ciała Danielle do Wielkiej Brytanii, a następnie godny pogrzeb.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Kiedy otwarcie granic? Jest deklaracja szefowej resortu rozwoju
  3. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka
  4. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło prawdę. Policjantki zatrzymały go za brak maseczki, skandaliczne, czego się dopuściły
  5. Tragiczne informacje obiegły media, rodzina królewska pogrążyła się w żałobie. Prawda okazała się zupełnie inna?
  6. Mieli wyrzucić stare prześcieradła po zmarłej babci. Gdy zobaczyli, co leży między nimi, złapali się za głowy
  7. Bezradna pracownica Biedronki nie może już wytrzymać. Irytujące obostrzenie przeszkadza jej w pracy


Mężczyzna kamień meteorytZnalazł dziwnie wyglądający kamień. Myślał, że znalazł złoto, po latach okazało się, że jest o wiele bardziej cennyCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News