Nagła, niespodziewana dymisja! Panika w PiS

Nagła, niespodziewana dymisja! Panika w PiS

Rząd PiS dotknęła dziś kolejna, niespodziewana dymisja. Wiceminister rolnictwa złożył dziś rezygnacje na ręce Mateusza Morawieckiego. W PiS zapanowała panika.

Choć mogło się tak wydawać, rekonstrukcja rządu nie została zakończona. Wiele wskazuje na to, że będzie to proces cykliczny, którego celem będzie zapewnienie choć odrobiny władzy każdemu lojalnemu działaczowi partii. Po dymisji ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela przyszedł czas na jednego z jego podsekretarzy. Jak podaje PAP, wiceminister Zbigniew Babalski zrezygnował dziś z pełnienia urzędu.

 

Rząd PiS zmienia ministrów jak rękawiczki

Przy każdej dymisji słyszymy, iż odejście szefa resortu czy jego zastępcy zawsze było zaplanowane. Brzmi to do prawdy ciekawie, gdyż nie ma na świecie żadnego stabilnego rządu, w którym planowano by zmiany na stanowiskach, a nie politykę resortu. W PiS po kolejnej już dymisji, której powody nie są znane, zapanowała panika. Ministrowie i ich podsekretarze boją się po prostu o swoją posadę. Może powinni po prostu zrozumieć, że władzą należy podzielić się z kolegami i koleżankami? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński okrutnie poniżył Szydło. Została zdegradowana
  2. Nagranie prześladuje Jakiego. Wolałby o nim zapomnieć
  3. TVP w ruinie. Kurski musiał sięgnąć po rozpaczliwy sposób
źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News