Nagie show Macierewicza! Pokaże klatę i...

Nagie show Macierewicza! Pokaże klatę i...

Antoni Macierewicz znany jest szerszej publice jako polityk władzy z partii Jarosława Kaczyńskiego i szef Ministerstwa Obrony Narodowej. Mało kto wie jednak, że Macierewicz ma za sobą przeszłość sportowca. W młodości szef resortu obronności trenował takie dyscypliny jak pływanie czy skoki do wody. Niewykluczone, że już niedługo Polska będzie miała niesamowitą okazję ujrzeć Macierewicza, który zaprezentuje swoje nagie show.

Już swojego czasu było głośno o tym, że Antoni Macierewicz w trosce o swoje zdrowie i kondycję fizyczną pojawia się kilka razy w miesiącu na pływalni Żandarmerii Wojskowej w Warszawie. To tam po nocach, około godziny 1:00 - 2:00 Macierewicz oddaje skoki z trampoliny do wody pod czujnym okiem wojskowych, którzy dbają, by szef resortu obrony nic sobie nie zrobił. Akurat nadarza się okazja, by minister dał zdrowy przykład wszystkim Polakom. W sobotę odbędzie się bowiem w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej impreza sportowa. Grand Prix Polski w skokach do wody. Antoni Macierewicz swoją obecnością ma uświetnić imprezę. Organizatorzy i obserwatorzy, którzy znajdą się na widowni, liczą jednak na show w wykonaniu ministra.

Nagie show czy poklaskiwanie z trybun?

Macierewicz ma bowiem smykałkę do pływania i skoków do wody. Jako, że trenował to za młodu i dalej pielęgnuje swoją umiejętność skakania do wody, możliwe, że w weekend cała Polska zwróci swoje oczy w stronę Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej. Skok do wody ministra Macierewicza w samych kąpielówkach to byłoby coś. Oprócz majestatu ministra 69-letni polityk zaprezentowałby swoją klatkę piersiową, a potem wirtuozerski skok do wody. Z pewnością, gdyby Macierewicz skakał do wody, wybrałby najwyżej usytuowaną skocznię, która mieści się na wysokości 10 metrów.

Trzymajmy kciuki za ten skok

Gdyby Macierewicz zdecydował się na ten skok, miałby pełne udogodnień warunki. Z platformy położonej 10 metrów nad ziemią skakałby do wody i nie musiałby martwić się o uderzenie głową w dno. To jest bowiem regulowane, a jego maksymalne położenie jest na 5 metrach głębokości. Gdyby zaś kibice chcieli zobaczyć, czy Macierewicz zdecydował się na nagie show, mogą śmiało przychodzić na imprezę. Ta dla kibiców jest bezpłatna. źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News