Widok nagich piersi w kościele na ogół szokuje i zwraca uwagę. Fakt ten postanowiła wykorzystać 24-letnia Danielly Katsue, która właśnie brała ślub w brazylijskim mieście Cuiabá. Zdjęcia Katsue wywołały żarliwą dyskusję w sieci, a kobieta ma tylu zwolenników, co przeciwników.

24-latka na ślubnym kobiercu obok swojego ukochanego, 26-letniego Kale Riosa, postanowiła zaprotestować przeciw ograniczaniu karmienia piersią w miejscach publicznych. Para doczekała się dziecka jeszcze przed ceremonią, ten fakt postanowiła wykorzystać Danielly.

Jej sesja zdjęciowa ze ślubu echem odbiła się na całym świecie. Na zdjęciach widać bowiem jak w kościele przed ołtarzem 24-latka karmi swoje malutkie dziecko piersią. Jak sama komentuje, na początku miała opory przed pozowaniem do zdjęć w taki sposób, ale w końcu zdecydowała się na to.

– Na początku byłam nieco przestraszona, ale później uznałam, że ludzie na pewno uznają to za coś pięknego – mówi Danielly.

Internautom trudno przejść obok sesji 24-latki obojętnie. Ci podzielili się na dwa obozy. Z jednej strony są zwolennicy takiego sprzeciwu wobec zakazu publicznego karmienia piersią. Twierdzą, że fotografie Danielly to czysta miłość i piękno relacji matki i dziecka. Z drugiej są krytycy postawy 24-latki, którzy wytykają jej, że „specjalnie świeci biustem w kościele, by zwrócić na siebie uwagę”.

źródło: facebook.com
źródło: facebook.com
źródło: facebook.com
źródło: facebook.com
źródło: facebook.com

źródło: independent.co.uk

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

...

Zobacz również