Chociaż związek Seleny Gomez i Justina Biebera rozpadł się trzy lata temu, relacje gwiazd nadal interesują media i fanów. Nic więc dziwnego, że nagie zdjęcie byłego chłopaka na Instagramie Seleny Gomez rozgrzało media do czerwoności.

Materiał widoczny był tylko przez krótką chwilę, bowiem właścicielka konta szybko usunęła publikację, wywołało to jednak wiele pytań. Niektórzy zaczęli się zastanawiać, czemu miało to służyć, czy to jakaś forma zemsty?

Okazało się, że kontro Seleny na Instagramie zostało zhakowane. Zdjęcie nagiego Biebera zostało tam umieszczone przez hakerów, którzy w jakiś sposób uzyskali dostęp do Instagrama Seleny Gomez. Wokalistka szybko usunęła materiał i nie skomentowała sytuacji.

Sytuację za to skomentował Justin Bieber. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie, bo krótko po pojawieniu się tego zdjęcia, piosenkarz sam opublikował materiał – tym razem video – za pomocą funkcji „Instastory”. Krótki filmik przedstawia smutnego Biebera, który przez chwilę wpatruje się beznamiętnie w obiektyw.

Nie wiadomo, jaki miał być przekaz filmu. Może chciał w ten sposób powiedzieć, że ma już dosyć faktu, że jego skończony związek wciąż rozgrzewa ludzi do czerwoności. A może była to milcząca wiadomość do byłej dziewczyny?

Źródło: msn.com

...

Zobacz również

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]