Zdjęć o podłożu seksualnym gwiazd jest tyle, ile ryb w morzu. W końcu celebryci też ludzie, mają życie intymne, a jednak na wiadomości o pojawieniu się nagich lub rozbieranych zdjęć nadal wprawia nas w ogromny szok. Szczególnie gdy dotyczy to ukochanej aktorki z serialu „Złotopolscy”.

Ewa Kasprzyk nigdy nie ukrywała się ze swoją seksualnością, zawsze była świadoma swojej kobiecości. Wyraziła nawet chęć wzięcia udziału w rozbieranej scenie. W swojej książce „Mił.ość” mogliśmy zobaczyć jej odważne zdjęcia. Publiczność była wstrząśnięta, a jednak nie powstrzymało to aktorki przed udziałem w kolejnej zmysłowej sesji zdjęciowej, tym razem w klimacie sado-maso.

Gwiazd serialu „Złotopolscy” pozuje z nagimi mężczyznami

Ewa Kasprzyk właśnie opublikowała na swoim Instagramie dość niepokojące zdjęcia. Aktorka pokazała zawartość swojego bagażnika, a w nim leży nagi mężczyzna ze związanymi rękami i nogami. To nie wszystko. Na Facebooku gwiazda Złotopolskich udostępniła zdjęcie, gdzie pozuje w mocno wyciętej sukience i w otoczeniu nagich mężczyzn.

Internauci byli mocno zmieszani. Nie spodziewali się tak wyzywających zdjęć od aktorki familijnego serialu, jak „Złotopolscy”. Okazało się, że zdjęcia pochodzą z nowej kampanii reklamowej promującą torebki marki MIMA. W kampanii wzięła też udział, finalistka pierwszej edycji „Top Model”.

Reakcje internautów są mieszane. Jedni gratulują aktorce odważnego projektu, inni śmieją się z samych zdjęć, a jeszcze inni krytykują tanią prowokację, bo na zdjęciach w ogóle nie widać torebek.

– Widać, że babka z jajem – pisze jeden z internautów.

 – Ewa Kasprzyk – tu rewelacyjnie! – dodaje kolejny.
 – Niesmaczne, momentami żałosne – czytamy.
 – Słabe, ale ma być o tym głośno wiec efekt osiągnięty – komentuje internauta.
 – Okropna sesja strasznie uprzedmiotawiająca. Jakby to kobieta była tą związaną, to zaraz by było wielkie larum i skandal. Same zdjęcia słabe technicznie, bazujące na taniej sensacji – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.
A co wy sądzicie o tych zdjęciach?

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona polskiego gwiazdora chora na raka, została bez pieniędzy. Nikt nie chce pomóc
  2. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  3. Była gwiazdą show TVN. Zniknęła na lata, przeżyła koszmar
  4. Sygnały uspokajające i grożące. Mowa ciała psa zdradza wiele sekretów

Jak wam się podoba sesja w której jest Ewa Kasprzak?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

12 zakazanych imion, których nie wolno ci nadawać swojemu dziecku

12 najbardziej szokujących rozwodów gwiazd [ZOBACZ!]