Co na to mama? Córka Gessler opublikowała roznegliżowane zdjęcia

Co na to mama? Córka Gessler opublikowała roznegliżowane zdjęcia

Magda Gessler lubi kontrowersje. Może się do tego nie przyznawać, ale skandale ciągle za nią chodzą i nie wygląda na to, by sytuacja się zmieniła. W jej ślady idzie córka, Lara Gessler, która zszokowała internatów, gdy pokazała się w niezwykle skąpym stroju. Nic dziwnego, że tabloidy chętnie o niej piszą.

Magda Gessler chętnie się chwali wykapaną córką w mediach. Już od kilku lat nagłaśnia działalności Lary. Do tego regularnie pokazuje córkę na swoich profilach w mediach społecznościowych. Popularność Lary nie wynika wyłącznie ze sławnego nazwiska. Nie można jej odmówić zgrabnej sylwetki i urody. Gdy przed swoim ślubem wraz ze swoim mężem, Pawłem Pawłowskim, Lara ogłosiła, że oboje przechodzą na dietę, fani mieli wątpliwości. Zastanawiali się, czy córce restauratorki uda się zmienić swoje nawyki żywieniowe, szczególnie gdy jest otoczona pysznym jedzeniem na co dzień. Lara wczoraj udowodniła, że przy odrobinie determinacji wszystko jest możliwe. Na swoim instastory opublikowała zdjęcie w skąpy kostiumie kąpielowym. Pochwaliła się wyrzeźbioną sylwetką, umięśniony nogami i ramionami. To nie pierwszy raz, jak Lara wystąpiła w negliżu na zdjęciach. Już wcześniej w sieci pojawiły się jej zdjęcia w samej bieliźnie oraz bez bluzki.

Co na to Magda Gessler?

Magda Gessler nie ma nic przeciwko decyzji córki. Od zawsze popierała ambicje Lary w show-biznesie, w końcu niedawno wystąpiły razem w reklamie Play. Nie wypowiedziała się na temat roznegliżowanego zdjęcia, ale nie od dziś wiadomo, że popiera wszelkie decyzje córki, szczególnie że ta decyzja tylko zaświeciła światłami reflektorów na ich rodzinę. Magda Gessler fot. instagram Magda Gessler fot. instagram Magda Gessler fot. instagram     Magda Gessler fot. instagram   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza Dama się WYPROWADZA!
  2. Odyniec: O racji, którą w sprawie sądów PiS ma… i nie – czyli o pewnych absurdach
  3. Chwila grozy w TVP na żywo! Dziennikarza porwał wrzeszczący tłum
  4. Myślisz, że twój pies cię kocha? Możesz się mylić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News