Paweł Bosky, znany z tego, że wydzwania na policję widząc osoby spożywające alkohol nad Wisłą w Warszawie znowu dał o sobie znać. Całą akcję nagrał, a film umieścił w internecie. 

Tym razem umieścił w sieci nagranie, na którym widać jak podchodzi do pary spożywającej piwo. Obrzucony wyzwiskami nie zdecydował się na rezygnację z pościgu i ruszył w pogoń za młodymi ludźmi.

Towarzyszył im aż do przystanku tramwajowego. Gdy wydawało się, że Bosky wreszcie odpuści, nadjechał nowoczesny pojazd, a on wsiadł do niego razem z mężczyzną w czerwonej kurtce i jego partnerką.

Cały czas był w kontakcie z policją przez co funkcjonariusze schwytali parę w przejściu podziemnym nieopodal stacji metra Centrum.

„Brawurowy” pościg wraz z wiązanką przekleństw nieustannie kierowanych w stronę Boskiego zostały zarejestrowane na kamerze. Poniżej film z „akcji”.

A tu film z innej „akcji”

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.