jastrzębowski
fot. Superstacja
Wiadomości Pikio - 8 Marca 2016

Naczelny Super Expressu: Wy, gorszy sort Polaków, jesteście patologią i tak będziecie traktowani

Naczelny Super Expressu zabrał głos w sprawie kontrowersyjnych komentarzy po wypadku prezydenta Andrzeja Dudy. Sławomir Jastrzębowski nie przebierając w słowach określił ludzi życzących Dudzie śmierci mianem "gorszego sortu" i "patologii".

Naczelny przypomniał na początku swojego wpisu oburzenie jakie wywołały słowa Jarosława Kaczyńskiego o gorszym sorcie. Jastrzębowski wskazał na reakcje przeciwników Dudy i PiS, którzy chcieli udowodnić, że to "język nienawiści i konfliktu". Przeciwnicy partii rządzącej mieli wtedy udowadniać swoją pokojowość, dobre wychowanie i kulturę.

Zaznaczył, że wystarczył tylko wypadek samochodowy prezydenta, by doszło do "dekonspiracji" i pojawienia obelg pod adresem prezydenta.

"Kiedy całkiem niedawno padły te słowa, słowa o waszym istnieniu, o istnieniu sortu kapusiów, donosicieli, hochsztaplerów, eleganckich złodziei, jakże się oburzyliście. Że to dzielenie Polaków, że nieprawda, że to (uwaga!) język nienawiści i konfliktu. Lecz cóż, zdekonspirowaliście się sami, sami pokazaliście swoją prawdziwą twarz. Wystarczył drogowy wypadek prezydenta Polski, żebyście nie wytrzymali. I zapełnił się Internet waszymi prawdziwymi myślami. Obrażaliście prezydenta Polski najgorszymi, najpodlejszymi słowami, których wstydzą się nawet ladacznice, groziliście".

"W sukurs - pisze dalej Jastrzębowski - przyszli wam wasi ulubieni dziennikarze przez lata całe wysługujący się poprzedniej władzy. Są naprawdę wściekli, bo stracili dojną krowę, jaką było dla nich państwo".

Według wpisu naczelnego SE, Życzenia śmierci i żartowanie przeciwników prezydenta, a także ich "ulubionych dziennikarzy", z wypadku głowy państwa, ma być dowodem na słuszność słów Kaczyńskiego o "gorszym sorcie".

"Kończąc, życząc śmierci prezydentowi Polski i kpiąc z wypadku udowodniliście nam wszystkim, że jesteście gorszym sortem Polaków".

Jastrzębowski podkreślił także, że "jednym z jego zadań jest uniemożliwienie podjęcia decyzji w Polsce przez takich ludzi". W swoich ostatnich słowach określił wrogów prezydenta "patologią" i zapowiedział, że będzie "jak patologia traktowana".

"Nasze zadanie polega na tym, żebyście już nigdy nie decydowali w Polsce, o żadnych, ale to żadnych ważnych sprawach. Jesteście patologią i tak będziecie traktowani".

ZOBACZ TAKŻE: KOD tłumaczy skąd wzięły się hejterskie komentarze po wypadku prezydentaObserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: se.plpt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News