Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu

Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu Źródło: Facebook/Na Wspólnej TVN

Serial "Na Wspólnej" wciąż wywołuje ogromne emocje. Już wkrótce rozegra się kolejny dramat. Żona uwielbianego bohatera jest w stanie agonalnym. Ma ostatnią prośbę do swoich najbliższych.

Serial "Na Wspólnej" wciąż gromadzi przed telewizorami liczne grono widzów. Już wkrótce w życiu ulubionych bohaterów serialu TVN rozegra się kolejny dramat. Tym razem będzie on dotyczył Krzysztofa Smolnego (Łukasz Konopka), którego los ostatnio nie oszczędza.

Bohater prowadzi dziennikarskie śledztwo i jest ostatnio bardzo zaangażowany w swoją pracę. Mężczyzna zaczyna doświadczać konsekwencji swojego zawodu, gdy pewnego dnia zostaje brutalnie pobity na ulicy. Fani serialu "Na Wspólnej" poważnie niepokoją się o dalsze losy bohatera. Jak się jednak okazuje, to nie jedyne nieszczęście, które spotka go w najbliższym czasie.

Żona bohatera "Na Wspólnej" umiera. Dramatyczna wiadomość

Pobicie na ulicy sprawiło, że bohater zaczął drżeć o swoje życie. Smolny wpadł w kompletną paranoję. Mężczyzna boi się wyjść na ulicę w obawy przed zbirami, którzy wciąż czyhają na jego życie. Kiedy wydaje się, że już nie może być gorzej, mężczyzna odbiera nieoczekiwany telefon. W słuchawce rozlega się głos jego byłej żony

Kobieta prosi o spotkanie, jednak były partner woli nie wychodzić z domu. Była żona zgadza się przyjechać do niego, jednak nie ma dla niego dobrych informacji. Kobieta przyjechała tylko po to, aby przekazać mu druzgocącą wiadomość: jest śmiertelnie chora i najprawdopodobniej pozostało jej kilka miesięcy życia. Lekarze nie dają jej większych szans na przeżycie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ostatnia prośba byłej żony. Co na to Smolny?

Kobieta jest załamana lekarską diagnozą. W związku ze śmiertelną chorobą, ma do partnera ogromną prośbę. Błaga Smolnego, aby po jej śmierci zajął się ich synami. Bohater "Na Wspólnej" nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Do innych życiowych dramatów dołączyła jeszcze choroba byłej żony oraz perspektywa przejęcia opieki nad dziećmi.

W następnych odcinkach serialu "Na Wspólnej" okaże się, jak mężczyzna zareaguje na dramatyczną prośbę żony i czy stanie na wysokości zadania. W jego życiu szykują się drastyczne zmiany. Fani serialu TVN mogą przygotować się na olbrzymią dawkę emocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Roksana Węgiel? STAWKI 14-letniej dziewczynki to kosmos, Polacy są zszokowani
  2. Śmierć Aliny Janowskiej to był cios dla wszystkich. Jej biedny mąż został z tym sam, jak sobie radzi? 
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Interia

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News