Kolejna nagła śmierć bohatera "Na Wspólnej"? Widzowie będą mocno zaskoczeni

Kolejna nagła śmierć bohatera "Na Wspólnej"? Widzowie będą mocno zaskoczeni Źródło: tvn.pl

"Na Wspólnej" znów dostarczy swoim widzom kolejną dawką emocji. W premierowym odcinku, jednego z bohaterów spotka coś nieprzewidywalnego. Sytuacja będzie na tyle poważna, że telewidzowie z pewnością wstrzymają oddech.

"Na Wspólnej' nie daje odsapnąć telewidzom i już niedługo na ekranie ujrzymy tragiczne momenty, które dostarczą nam porządną dawkę emocji. Zapewne nikt nie spodziewa się, że może dojść do czegoś takiego. Czy naprawdę będziemy zmuszeni pożegnać się z jednym z bohaterów? 

Straszne chwile w życiu Marii i Włodka. 

Popularny serial, który kochają tysiące Polaków, ponownie da swoim telewidzom zastrzyk adrenaliny. Premierowe odcinki przyniosą nieskończoną ilość emocji, które wstrząsną fanami. Ci, którzy śledząc każdy odcinek serialu dobrze wiedzą, że jakiś czas temu w życiu Ziębów doszło do makabrycznego zdarzenia. Oszust, przedstawiający się fałszywym imieniem postanowił wykorzystać Beatę, która była w nim bardzo zakochana. Maria i Włodek zostali okradzeni przez Kazika ze swoich życiowych oszczędności, które wynosiły aż 200 tysięcy złotych!

Po całej sprawie, ciężarna Beata postanowiła zwrócić Ziębom pieniądze, które pozyskała, sprzedając własnego synka. Po porodzie zdecydowała się wyjechać z kraju z Joachimem. Przedstawiający się jako Kazik, Paweł szybko przejrzał na oczy i chciał wrócić do wykorzystanej przez niego kobiety, jednak ku jego zaskoczeniu okazało się być za późno. 

Widzowie "Na Wspólnej" wstrzymają oddech

W 2865. odcinku serialu Kazik okaże skruchę i uda się do restauracji Marii, by zwrócić Ziębom resztę skradzionych pieniędzy. Mężczyzna będzie starał się przeprosić małżeństwo i jakoś odkupić swoje winy. Maria początkowo będzie bardzo stanowcza i odrzuci starania oszusta, jednak już po chwili zechce go wysłuchać. Żona Włodka zgodzi się, by Kazik w ramach rekompensaty pomagał im w barze.

Choć wszystko będzie zapowiadało się całkiem dobrze, zupełnie niespodziewanie Maria i Paweł zatrzasną się w windzie. Już po kilku minutach na jaw wyjdzie fakt, że mężczyzna cierpi na klaustrofobię, w wyniku której zacznie się dusić. Sytuacja będzie naprawdę poważna, ponieważ mimo upływającego czasu wciąż nie będą mieli oni szansy na wydostanie się z potrzasku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kazik twarzą w twarz ze śmiercią 

Mężczyzna wciąż nie będzie w stanie złapać oddechu. Maria nie będzie wiedziała jak mu pomóc, a ten będzie pewny, że są to jego ostatnie minuty. Z przekonaniem, że już za chwilę umrze, Kazik postanowi błagać Marię, by ta spełniła jego ostatnią wolę i po prostu mu wybaczyła. 

Kobieta będzie przerażona, ale ostatecznie zdecyduje się wybaczyć oszustowi. Złoży mu również obietnicę, że gdy tylko ten przeżyje, pozwoli mu na naprawienie swoich błędów. 

Telewidzom pozostaje mieć nadzieję, że ktoś w ostatniej chwili przybędzie im z pomocą i Kazika uda się uratować. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Marek Perepeczko PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające i mrożące krew w żyłach słowa tuż przed śmiercią
  3. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku
  4. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  5. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  6. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News