Marta z "Na Wspólnej" doprowadzi do tragedii. 12-letniego syna bohaterki czeka horror

Marta z "Na Wspólnej" doprowadzi do tragedii. 12-letniego syna bohaterki czeka horror Źródło: screenshot/TVN

Na Wspólnej szykuje dla swoich fanów bardzo poruszające chwile przed telewizorem. Fani serialu będą świadkami okropnego zdarzenia, do jakiego doprowadzi Marta. Syn dziennikarki, Ksawery, znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Na Wspólnej od ponad 15 lat cieszy się zainteresowaniem widzów TVN. Wszystko dzięki perypetiom, z jakimi muszą się zmagać serialowe rodziny, a tym nie jest łatwo. Co jakiś czas ich spokojne życie jest zakłócane przez niespodziewane wydarzenia. Ostatnio prawdziwy niefart spadł na Martę Konarską, która nie ma chwili wytchnienia od problemów. W nadchodzących odcinkach będzie musiała zawalczyć o życie syna.

Tragedia w Na Wspólnej. Przez Martę jej syn znajdzie się w niebezpieczeństwie

Marta Konarska z Na Wspólnej nie ma łatwego życia. Nie tak dawno musiała się zmierzyć z ojcem-alkoholikiem, który po raz kolejny wpadł w ciąg picia, a przez kilka ostatnich odcinków cierpi z powodu zdrady swojego partnera. 

Zajęta sprawami zawodowymi i prywatnymi dziennikarka w końcu doprowadzi do okropnej tragedii. Już niedługo widzowie będą mogli zobaczyć, jak spuszcza Ksawerego z oka. Konsekwencje jej czynów skończą się na prawdziwym zagrożeniu dla życia chłopca.

Pozostawione bez opieki matki dziecko da się namówić swojemu koledze na kradzież butelki whiskey z baru Marii i Włodka. Wykorzystają chwilę nieuwagi właścicieli, by ukraść trunek i zanieść go do do mieszkania Konarskiej. Tam rozleją alkohol do kieliszków, a następnie zaczną go pić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Marty w ogromnym niebezpieczeństwie. Życie dziecka będzie poważnie zagrożone

Specyficzny smak alkoholu nie przypadnie kolegom do gustu, jednak to ich wcale nie zniechęci. Postanowią popijać go mlekiem, co faktycznie przynosi skutek i dzieci dalej mogą pić napój. Nie trzeba długo czekać, by upili się do nieprzytomności.

Zniknięcie butelki wkrótce zauważą Ziębowie. Poinformują o tym Martę, która natychmiast wróci do swojego mieszkania. Jej oczom ukaże się przerażający widok - dwóch chłopców leżących bez oznak życia. 

Po pewnym czasie Ksawerego uda się ocucić, a ten zwymiotuje zawartość żołądka. Stan dziecka zmartwi matkę na tyle, że ta postanowi zadzwonić do jego ojca i powie mu, że z ich synem dzieje się coś złego. Te wszystkie tragiczne wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć w 2862 odcinku Na Wspólnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

Źródło: Superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News