Na Wspólnej wydarzy się tragedia
screenshot/TVN
Sara Osiecka - 18 Kwietnia 2019

Marta z "Na Wspólnej" doprowadzi do tragedii. 12-letniego syna bohaterki czeka horror

Na Wspólnej szykuje dla swoich fanów bardzo poruszające chwile przed telewizorem. Fani serialu będą świadkami okropnego zdarzenia, do jakiego doprowadzi Marta. Syn dziennikarki, Ksawery, znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Na Wspólnej od ponad 15 lat cieszy się zainteresowaniem widzów TVN. Wszystko dzięki perypetiom, z jakimi muszą się zmagać serialowe rodziny, a tym nie jest łatwo. Co jakiś czas ich spokojne życie jest zakłócane przez niespodziewane wydarzenia. Ostatnio prawdziwy niefart spadł na Martę Konarską, która nie ma chwili wytchnienia od problemów. W nadchodzących odcinkach będzie musiała zawalczyć o życie syna.

Małgorzata Rozenek: jej mąż o BieniukuMąż Rozenek wypowiedział się w sprawie Jarosława Bieniuka. Mocne słowa piłkarzaCzytaj dalej

Tragedia w Na Wspólnej. Przez Martę jej syn znajdzie się w niebezpieczeństwie

Marta Konarska z Na Wspólnej nie ma łatwego życia. Nie tak dawno musiała się zmierzyć z ojcem-alkoholikiem, który po raz kolejny wpadł w ciąg picia, a przez kilka ostatnich odcinków cierpi z powodu zdrady swojego partnera.

Zajęta sprawami zawodowymi i prywatnymi dziennikarka w końcu doprowadzi do okropnej tragedii. Już niedługo widzowie będą mogli zobaczyć, jak spuszcza Ksawerego z oka. Konsekwencje jej czynów skończą się na prawdziwym zagrożeniu dla życia chłopca.

Pozostawione bez opieki matki dziecko da się namówić swojemu koledze na kradzież butelki whiskey z baru Marii i Włodka. Wykorzystają chwilę nieuwagi właścicieli, by ukraść trunek i zanieść go do do mieszkania Konarskiej. Tam rozleją alkohol do kieliszków, a następnie zaczną go pić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

olga bończykOlga Bończyk żaliła się na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Sensacyjne szczegóły ich zażyłej relacjiCzytaj dalej

Syn Marty w ogromnym niebezpieczeństwie. Życie dziecka będzie poważnie zagrożone

Specyficzny smak alkoholu nie przypadnie kolegom do gustu, jednak to ich wcale nie zniechęci. Postanowią popijać go mlekiem, co faktycznie przynosi skutek i dzieci dalej mogą pić napój. Nie trzeba długo czekać, by upili się do nieprzytomności.

Zniknięcie butelki wkrótce zauważą Ziębowie. Poinformują o tym Martę, która natychmiast wróci do swojego mieszkania. Jej oczom ukaże się przerażający widok - dwóch chłopców leżących bez oznak życia.

Po pewnym czasie Ksawerego uda się ocucić, a ten zwymiotuje zawartość żołądka. Stan dziecka zmartwi matkę na tyle, że ta postanowi zadzwonić do jego ojca i powie mu, że z ich synem dzieje się coś złego. Te wszystkie tragiczne wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć w 2862 odcinku Na Wspólnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

koraWzruszające zdjęcia młodej Kory rozrywają serce. Będziecie wstrząśnięciCzytaj dalej

Źródło: Superexpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News